wrapper

Ziņas

Kompānija „Latvijas tīkli” piedāvā Jums sekojošus IT-apkalpošanas veidus:

  • Datoru, telefonu un komunikācijas aprīkojuma piegāde, pieslēgšana un regulēšana. Licenzētās programmatūras instalēšana. Tālākais tehniskais pavadījums un apkalpošana.
  • Informācijas infrastruktūras veidošana (tajā skaitā, pārbraucot jaunā vietā): lokālā datortīkla un telefonu tīkla projektēšana un montāža, Interneta pieslēgšana, datoru un serveru iestatīšana.
  • Datoru un perifērijas aprīkojuma (darbstaciju, serveru) apkalpošanas pilns darbu komplekss:

- darbstaciju apkalpošana, Microsoft Office un operācijas sistēmu uzstādīšana un konfigurēšana, kā arī nepieciešamo papildprogrammu uzstādīšana un apkalpošana;

- vīrusu lokalizācija un iznīcināšana, vīrusu iedarbības seku novēršana;

- saskaņojot ar klientu, lietotāju failu rezerves kopēšanas nodrošināšana;

- Interneta pieslēguma, lokālā tīkla un serveru apkalpošana;

- informācijas pieejas aprobežošana, lietotāju tiesību noteikšana saskaņā ar klienta politiku, pieejas tiesību atbalstīšana aktuālā stāvoklī;

- lokālo tīklu projektēšana un montāža (datu pārraide, telefonija, SKS [strukturētā kabeļu sistēma]);

- datoru un orgtehnikas modernizācija un remonts.

Mēs garantējam, ka:

Strādājot ar mums, Jūs iegūsiet ne tikai datorsistēmas optimālo lietošanas shēmu, ņemot vērā darba ātruma, drošības, uzticamības un Jūsu informācijas nepieciešamās aizsardzības pakāpes apsvērumus, bet arī noteiktas papildus priekšrocības:

  • Jūs nodarbojaties tikai ar Jūsu biznesu, bet jūsu IT-sistēmu uzticamu darbu nodrošinām mēs;
  • Jums nav jautājumu sakarā ar personāla izvēli, kura kvalifikāciju novērtēt ir grūti, bet no kura ir atkarīgs Jūsu bizness;
  • mūsu darbinieku skaits, kuri strādās Jūsu labā, ir lielāks par ierindas darbinieku skaitu, kuri būtu iesaistīti;
  • Jums nebūs jāsastopas ar to darbinieku slimības lapu, atvaļinājumu vai pēkšņas atlaišanas problēmām, kuri nodrošina IT-sistēmu funkcionēšanu Jūsu uzņēmumā.

Par mums

tikli.lvUzņēmums Latvijas tīkli Latvijā darbojas no 2002.gada februāra. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar visiem iespējamajiem IT tehnoloģiju veidiem, bet šobrīd tas specializējas IT ārpakalpojumu un uzņēmuma tehnisko problēmu risināšanā.

Подробнее...