wrapper

Ziņas

Esam priecīgi sveikt mūsu klientus un lasītājus jaunajā elektroniskā žurnālā. Sveicot uzņēmumu „Latvijas Tīkli” ar 10-gadu jubileju, nolēmām uzaicināt visus uz tasīti gardas kafijas.

Uzņēmuma svarīgākais sasniegums ir sadarbība ar mūsu klientiem un biznesa partneriem. Mēs esam patiesi priecīgi, ka mēs esam kļuvuši par īstiem draugiem. Šajā žurnālā, mēs vēlamies rakstīt ne tikai par mūsu sasniegumiem, bet arī problēmām, kas laiku pa laikam rodas uzņēmējdarbībā. Mēs kopā varam pārvarēt visas grūtības.  Mēs varam iepazīt viens otru un turpināt organizēt interesantas un noderīgas biznesa tikšanās. Šobrīd mēs kontaktēsimies žurnālā „Coffee Break”.

Elektroniski informatīvais žurnāls tiks nosūtīts visiem „Latvijas tīkli” klientiem, kā arī ievietots mājaslapā www.tikli.lv. Savukārt tiem, kuri turpmāk vēlas piedalīties mūsu projektā, būs paredzēta vieta individuālajam rakstam, kurš tiks publicēts elektroniskajā laikrakstā latviešu un krievu valodā. Raksts Jums jāsagatavo patstāvīgi, vai arī, ja Jums ir nepieciešama tulku palīdzība, mēs centīsimies Jums palīdzēt par saprātīgu cenu.

Sīkākas informācijas saņemšanai, lūdzam sazināties ar mūsu projekta kuratoru pa telefonu +371 26666199 vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 12 Decembris 2014
Vairāk šajā kategorijā: « IT ārpakalpojumi. Cīņa ar mītiem.