wrapper

Ziņas

Iznomātājs rūpējas par biznesa-centra pievilcību potenciālajiem nomniekiem un pareizu sākotnējo izmaksu sadalīšanu tā rekonstrukcijai. Biroju nodrošināšana ar mūsdienu sakaru infrastruktūru – viens no svarīgākajiem uzdevumiem, lai paaugstinātu biznesa-centra konkurētspēju, kuras risināšanai iznomātājam ir nepieciešama kvalificētu speciālistu palīdzība.

„Latvijas tīkli” sniedz biznesa-centriem kompleksās telefonizācijas pakalpojumus, organizējot pieeju Internetam, līdz pat līgumu noslēgšanai un aprēķinu veikšanai ar nomniekiem.

Biznesa-centriem, kuri atrodas iemitināšanās posmā, mēs piedāvājam atvieglotus pieslēguma nosacījumus, un dažos gadījumos, ierīkojam optiskās šķiedras kanālus un veicam aprīkojuma uzstādīšanu bez maksas. Turklāt mēs esam gatavi uzņemties darbu kompleksu projektējot un veidojot vājstrāvas tīklus, vai veikt esošo sadales tīklu reorganizāciju. Tiek piedāvāta arī turpmākā tehniskā apkalpošana, kura palīdz iznomātājam būtiski ietaupīt uz tehniskā personāla štata uzturēšanas.

Sadarbojoties ar „Latvijas tīkli”, pārvaldošās kompānijas iegūst:  

  • atvieglotus nosacījumus Interneta pieslēgumam;
  • finansiālās mijiedarbības elastīgus nosacījumus;
  • pilnu pakalpojumu kompleksu no viena piegādātāja un izdevīgus tarifus;
  • augstu pakalpojumu, servisa un tehniskā atbalsta kvalitāti.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem