wrapper

Ziņas

Jauns dzīves veids.

Tehnoloģijas, saistītas ar elektrību ēkās, pedējo 15 gadu laikā ir labi attīstījušas. Domintell, kā izstrādātājs, ražotājs un izplatītājs, labi zina šodienas prasības un var prognozēt nākotni, tāpēc mēs runājam par evolūcijas elektrību (vai mājas automatizāciju). Jūsu elektroinstalācija var augt pakāpeniski. Jūsu mājai jābūt aprīkotai atbilstoši Jūsu prasībamdrošībai, komfortam un ekonomijai. Faktiski, mēs aicinām Jūs "sekot savai labklājībai". Sākot šodien, domājiet par rītdienu.

Mājas automatizācija.

Mājas automatizāciju var aprakstīt kā tehniku mājas tehnoloģiju vadībai dzīves kvalitātes un tās mītnieku labklājības uzlabošanas nolūkos.
Tāpēc mājas automatizācijas vairs nav greznumlieta, bet gan prātīgs vadības instruments. Ar to Jūs varat vadīt visas savas mājas funkcijas: apgaismojumu, sadzīves iekārtas, logu aizvirtņus, signalizāciju utt., lai atklātu visas to iespējas - un pat attāli. Jūs varat nodrošināt savu drošību un novērst nevajadzīgu enerģijas tērēšanu. Ar mājas automatizāciju Jūsu labklājība ir Jūsu rokās - šodien un rīt.

Domintell nozīmē Jūsu labklājību mājās.

 

Drošība

Pateicoties sasniegumiem elektronikā, novēršanas principu nodrošina Jūsu klātbūtnes simulēšana. Sistēma analize Jūsu pieradumus (radio< televizora, gaismas ieslēgšana un izslēgšana, utt.) un pēc Jūsu pieprasījuma atveido tos, kad Jūs esat prom. Bieži ar to pietiek, lai liktu cilv;ekiem atteikties no iekļūšanas Jūsu privātīpašumā.
Ja nepieciešams, ieslēgsies signalizācija ar lielākajiem pārsteigumiem laupītājam: ieslēgsies visa gaisma, pacelsies visi logu aizvitrņi, utt. Sistēma Domintell ļauj Jums viegli izveidot jebkādus scenāriju tipus. Drošība sākas ar pārliecību, ka Jūs izslēdzāt visu, ko vajadzēja, kad izejat no mājām (piemēram, elektrisko radiatoru vai plīti, utt.).

Drošība nozīmē arī brīdinājumu ugunsgrēka vai applūdināšanas gadījumā. Saprātīgi uzstādīts sensors brīdinās Jūs par jebkādu avāriju pa GSM.

Bio-saderība

Mēs dzīvojam elektromagnētisko  viļņu vidē, un mājās esam pastāvīgi pakļauti tiem. Slēdzis pie Jūsu gultas, naktslampa guļamistabā, gulta ar elektrisko segu, utt. noteikti izstaro elektromagnētiskus viļņus.
Risinājums - atslēgt elektrību, kas nav tik vienkārsi parastās elektriskajā sistēmās. Ar Domintell sistēmu visas kaitīgas strāvas tiek izslēgtas no sadales paneļa. Ar vienu klikšķi Jūs izslēdzat mājās gaismu, ejot gulēt. Un nekādu kaitīgu viļņu.

Komforts

Ir daudz piemēru, kā viegli var realizēt Jūsu idejas ar sistēmu Domintell. Jā, Jūs tiešam varat automātiski ieslēgt savu tējkannu. Kā arī vajadzīgajā laikā uzsildīt vannas istabu. Cik vērtīga ir iespēja attāli regulēt netiešu apgaismojumu (galda lampas, utt.)! Draugi ir ciemos pie Jums, un ar vienu kustību Jūs veidojat vajadzīgu noskaņojumu, noregulējot katru lampu istabā uz nepieciešamu apgaismojumu intensitāti. Apgaismojums ieslēdzas pakāpeniski, lai Jūs varētu mierīgi pamosties no rīta vai, ja nepieciešams, pa nakti.

Enerģijas ekonomija

Princips ir vienkāršs: neizmantojiet lieko elektroenerģiju, tas ir bīstami un maksā naudu. Jūs neredzēsiet sliktāk, ja samazināsiet gaismas līmeni līdz 90%, bet ietaupīsie 10%. 500 W lampu dārzā nevar ieslēgt netīšam. Apkure ir optimizēta. Katra istaba tiek kontrolēta atbilstoši Jūsu prasībam, vajadzīgajā laikā ar vajadzīgo temperatūru. Visu siltuma uzkrāšanas elektrisko aprīkojumu var pieslēgt pie nakts skaitītāja. Uzsildīts naktī ūdens maksā uz pusi lētāk. Visas šīs darba metodes ļauj Jums ievērojami ietaupīt.

Palīdzība invalīdiem

Ja ir grūti pārvietoties pa māju, ir svarīgi kontrolēt visu attāli ar infrasarkanās vai radiopults vai datora palīdzību. Tā kā sistēmu Domintell vada ar dažādām pultīm, ko izmanto invalīdi, ir iespējama visas mājas kontrole.