wrapper

Ziņas

Vienkārša integrācija un instalācija
Ņemot vērā risinājuma kompaktumu, instalācija tiek veikta ar minimālajām sagatavošanas un uzstādīšanas izmaksām. Uz stabiem iekārtas tiek nostiprinātas ar trim metāla lentēm. Elektroenerģijas pieslēguma izmaksas ir minimālās.

Telemetrija
Tā ir sistēma, kas ļauj pārsūtīt mērītos datus uz attālumu. Šāda veida datu vākšanas metode ļauj nodrošināt vienotu iekārtu komplektu kontroli un savlaicīgi uzzināt par enerģijas esamību vai trūkumu, bateriju izlādēšanu, vides temperatūru, baterijas temperatūru un temperatūru kastē. Arī pēc pasūtītāja pieprasījuma var integrēt ārējo ierīču papildu parametru monitoringu.

Pielietojums
Šis risinājums ir paredzēts attālajam video monitoringam un apsardzei:
• transporta infrastruktūras objektu,
• sabiedrisko kultūras vietu,
• darba būvlaukumu un to procesu, u.c.
Īpatnības un iespējas:
- estētisks ārējais izskats uz apgaismojuma stabiem un dažādām konstrukcijām, kas harmonē ar pilsētas industriālo stilu;
- enerģētiskā autonomitāte līdz 50 un vairāk stundām un iespēja izmantot dažādus enerģijas avotus;
- instalēšanas kompaktums un vienkāršība;
- sistēmas moduļi plašam uzdevumu risinājumu spektram;
- Apkalpošana - reizi gadā.

. Iekārtas var uzstādīt:
• ar daļēju vai neesošu elektroapgādi
• ar daļēju vai neesošu sakaru komunikācijām
• pārvietojamās platformās un objektos
• vietās ar sliktiem klimatiskajiem apstākļiem.

Klimata kontrole
Ziema nav iemesls raizēm. Klimata kontroles sistēma nodrošina nepieciešamo aprīkojuma komforta temperatūru. Ziemas periodā nodrošina nepieciešamo uzsildīšanu, bet vasaras periodā - dzesēšanu. Kritisko temperatūru gadījumā aizsargā barošanas elementus pret bojājumiem un nodrošina to savlaicīgu atvienošanu līdz ekspluatācijas nosacījumu normalizācijai.

Barošanas baterija
Barošanas baterija izmanto litiju-jonu akumulatorus ar augstu elektriskās tvertnes blīvumu, aprīkota ar bateriju vadības sistēmu, lai novērstu pārielādēšanu, pārizlādēšanu un īsslēgšanu. Baterija ir izvietota metāla alumīnija korpusā un aprīkota ar ventilācijas kanāliem. Baterijas konfigurācija ļauj to viegli aizstāt

 

Kameras
Bullet kamera
Ir ideāli piemērota noteiktas objekta zonas monitoringam, ir infrasarkanais apgaismojums līdz 80 metriem darbam nakts laikā un kustības ieraksts.
Kupola kamera
Ir piemērojama gadījumos, kad videonovērošanai nav jāduras acīs, bet novērošana notiek objekta kopējā plānā. Priekšrocība ir neliela cena.
Grozāmkamera (PTZ)
Var but instalēta kā būvniecības tehnikas mobilās apsardzes daļa, ja izvietot uz transportlīdzekļa jumta, var veikt palīgfunkcijas drošības dienesta darbībai, nodrošinot kārtību publiskajos pasākumos. Būvlaukumā vai mežizstrādē var darboties patrulēšanas režīmā pēc iepriekš norādītajiem punktiem.
Projektējot drošības sistēmu, var paredzēt veselu analītisku funkciju virkni, piemēram, autonumuru atpazīšanu, cilvēku skaitīšanu, trauksmi cilvēka atrašanas konkrētajā apgabalā gadījumā.

Ekspluatācijas īpašības
Barošanas spriegums
Spriegums 160-220V
Pateicoties plašam barošanas diapazonam, risinājums ir piemērots lietošanai vietās ar pazeminātu spriegumu, dod iespēju pieslēgties stabiem ar dimējamo apgaismojumu, padarot noturīgāku pret elektrības lēcienim.
Spriegums 12V
Nodrošina iespēju strādāt no automobiļa borta sistēmas vai papildus uzstādītā akumulatora, lai uzlādētu vai palielinātu autonomo darbu.
Spriegums 24V
Nodrošina iespēju strādāt no kravas autotransporta, būvtehnikas, refrižeratoru, laivu, greideru borta sistēmas.
«Saules enerģija»
Tas ir neaizstājams, ja runa ir par objektu, kur nav pastāvīga pieslēguma elektrobarošanas līnijai. Šis barošanas veids ļaus nedomāt par elektrību līdz 9 mēnešiem gadā, bet, pateicoties rezerves baterijai, var uzturēt sistēmas darbību apmākušās dienās, veicot uzlādēto elementu rotāciju.

Komunikācijas iespējas
4G\LTE – Iebūvētais 4G modems ar ārējo antenu ļauj palikt mobilam, strādājot mežā un attālos punktos, 2 maršrutētāju varianti ļauj izvēlēties starp ērtu administrēšanas interfeisu un OpenSource operētājsistēmu vai MikroTik elementu izmantošanu, kas ļauj atbilst jebkurai drošības politikai.
WiFi – pateicoties WiFi to var izmantot arī kā interneta piekļuves punktu, ko var ātri piegādāt un instalēt, piemēram, kempingā vai mobilajā monitoringa centrā. Aizstājot antenu pret virzīto, var organizēt P2P linku neatkarīga privāta datu pārsūtīšanas kanāla izveidošanai vai izmantot kā radioatkarotāju.
GPS – Ierīces mobilitāte sniedz lielas iespējas, un ir svarīgi nezaudēt ierīces atrašanās vietas kontroli. Iebūvētais GPS ļauj precīzi noteikt vietu, kur atrodas iekārta, lai nomainītu akumulatoru, vai atrast iekārtas izvietojumu mežā vai transportlīdzeklī, kurā tā atrodas.
Fiberoptic Port – Ja Jūsu pilsētas ietvaros jau ir uzbūvēts optiskais tīkls un nav nepieciešams būvēt radiokanālu, tad nenovērtējamā loma uzspēlēs SFP moduli, bet optiskās metināšanas kasete veiksmīgi izvietosies skapja iekšā.

Apsardzes sistēma
Lai risinātu kompleksās drošības jautājumus, sistēmu var nokomplektēt ar apsardzes signalizāciju ar bezvadu sensoru atbalstu un personalizētiem radiopiekariņiem uzlikšanai un noņemšanai no apsardzes. Labi piemērots būvtehnikas, būvmateriālu un celtnieku būdiņu apsardzei. Piemēram, iekārtu komplektu var izvietot celtņos vai citā būvtehnikā. Piemēram, iekārtu komplektu var izvietot celtņos vai citā būvtehnikā.
Kā arī drošība var tikt nodrošināta ar četriem kustības sensoriem pa perimetru.
Sistēma tiek kontrolēta un parvaldīta ar aplikāciju tālrunī un biroja monitoringa centra organizēšanu. Uzliekot un noņemot no apsardzes vai trauksmes gadījumā sistēma var nosūtīt īsziņas uz mobilo tālruni vai tāļruņu numuru grupai neatkarīgi no pieslēgšanās Ethernet vai 4G/LTE sakaru kanāliem.

 

 

 

Uzturējams ieejas spriegums

Uzturējams patērētāju spriegums

КК

Kommunikācijas

Kameras

Trauksmes sistēma Magelan 5000

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

Power Box modelis

Iebūvētas baterijas ietilpība

IN AC 220V support

DC 12V support

DC 24 V support

SunPower set

AC 220V support

DC 12V support

DC 24 V support

DC 48 V support

Klimata kontrole

Telemetrija

4G/LTE

WiFi -AP

WiFi -Client IN/Out antena

GPS

POE switch 4 ports 48V

Passive POE 12-24

Optiskās daļas

Bullet

PTZ

Applikācija (ar IP moduli)

SMS Trauksmes

Bezvada detektors

Remote control

Sirēna

Darba ilgums

LT-PB105W-xx

105W

                                                 

LT-210W-xx

210W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LT-520W-xx

520W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LT-690W-xx

690W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LT-860W-xx

860W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LT-1030W-xx

1030W

                                                 
                                                     

 

Tabulas  paskaidrojums
1. LT-PB105W-xx – PowerBox modifikācijas nosaukums ar baterijas nominālo jaudu 105W. Litera ХХ norāda uz šī modeļa komplektāciju, kas ir atkarīga no optcionāliem elementiem, noradītiem tabulas 3. - 20. punktos.
2. Iebūvētas baterijas ietilpība, kura ir noņemama un aizvietojama ar svaigi ielādētu vai paaugstinātas (pazeminātas) ietilpības bateriju. PowerBox ietilpību var paplašināt, izmantojot ārējo bateriju bloku.
3. IN AC 220V support – Bateriju ielādes un barošanas ieejas spriegums. Barošanas diapazons ir no 160V līdz 220V ar nestabīlo spriegumu (elektrosadales līnijas, parasta vai dimēta apgaismojuma stabu barošana, utt.)
4. Iespēja pieslegt ārējo barošanu automašīnas borta tīklam 12V vai ārējam svina akumulatoram apakšlādēšanai un autonomā darba palielināšanai.
5. Iespēja pieslēgt ārējo barību industriālās tehnikas borta tīklam: celtņi, kokvedēji, greideri utt.
6. SunPower set - 100-300W saules paneli ar kronšteinu instalēšanai uz dažādu veidu stabiem, izmantojot MPPT kontrollerus.
7. 220V support – Paredz iebūvētā barošanas avota uzstādīšanu ar modificētu sinusa jaudu līdz 500VA, lai organizētu ārēju patērētāju nepārtrauktu barošanu.
8. Support 12V – Patērētāju uzturēšana 12V 2-6А.
9. Support 24V – Patērētāju uzturēšana 24V 1-3А.
10. Support 48V – Patērētāju uzturēšana 48V 2,5А.
11. Klimata kontrole – Bateriju iekšējas temperatūras uzturēšana, lai nodrošinātu darbu ārējo temperatūru diapazonā no -30 līdz +60 grādiem. Tiek instalēta siltumizolācija, kontrolētas ventilācijas sistēma, apkures sistēma un PowerBox aizsardzības sistēma, kas pārtrauc boksa darbību līdz normālo darba temperatūru atjaunošanai, kas kopā nodrošina iekārtas drošu ekspluatāciju.
12. Telemetrija - Telemetrijas sastāvā ir sprieguma ārējā avota esamības, bateriju sprieguma, apkārtējās vides temperatūras, bateriju temperatūras, temperatūras boksa iekšienē monitorings, kā arī tiek kontrolēti ventilatora griešanās intensitāte un patērētāju patērēta jauda. Dati var tikt parādīti WEB interfeisā vai monitorēti izmantojot SNMP protokolu. Tiek veikta arī logēšana uz atmiņu turpmākai informācijas analīzei.
13. 4G/LTE - Iebūvētais modulis datu pārsūtīšanas tiešsaistē nodrošināšanai, izmantojot fiksētu IP adresi vai bez tā, izmantojot VPN servisu.
14. WiFi-AP - Iebūvēta WiFi moduļa esamība ļauj dalīties ar internetu, saņemto no 4G LTE.
15. WiFi-Client – Ļauj organizēt datu pārraidi caur Wi-Fi tīklu, neizmantojot 4G\ LTE, kā arī izmantot retranslācijas tīkla veidošanu.
16. GPS – Iebūvētās pozicionēšanas sistēma ļauj monitorēt PowerBox atrašanas vietu un turpmāk uzbūvēt objekta pārvietošanas karti, izmantojot trešās puses softu un izmantojot uzkrātos datus.
17. POE switch 4 ports 48V - Paredz komutatoru ar kopējo patērēto jaudu 54W, kuram ir četri IEEE 802.3 af/at PoE/PoE + porti un viens uplink ports.
18. Passive POE 12-24 - POE inžektoru uzstādīšana ar patērētāju barošanas organizāciju: 1 patērētājs – 1 nepieciešamā sprieguma POE inžektors.
19. Optiskās daļas – Paredzama sviča porta SFP modulim, nepieciešama SFP moduļa, kasetes optiskā pigtail-kabeļa līkšanai un tā metināšanai un ievades fitinga optiskajam kabelim ar diametru 5 mm esamība.
20. Bullet kamera - Pēc saskaņošanas ar klientu nepieciešamais kameras modelis tiek uzstādīts uz vienota PowerBox kronšteina harmoniskai kombinācijai un instalēšanas vienkāršībai.
21. PTZ kamera - Pēc saskaņošanas ar klientu nepieciešamais kameras modelis tiek uzstādīts uz vienota PowerBox kronšteina harmoniskai kombinācijai un instalēšanas vienkāršībai.
22. Applikācija (ar IP moduli) - Signalizācijas bāzes komplektācija tiek papildināta ar interfeisa IP moduli attālajam monitoringam un paneļes pārvaldīšanai no datora vai mobilās ierīces, kā arī objekta uzlikšanai un noņemšanai no apsardzes.
23. SMS Trauksmes – GSM moduļa papildinājums ļauj saņemt SMS paziņojumus par uzlikšanu apsardzei, noņemšanu no apsardzes un trauksmi, ja nav operatora vai PowerBox interneta pieslēguma.
24. Bezvada detektors – Sistēma tiek komplektēta ar nepieciešamo bezvadu kustības detektoru skaitu, lai nodrošinātu, piemēram, būvlaukuma apsardzību vai drošības perimetra organizēšanu.
25. Remote control – Radiopiekariņi uzlikšanai un noņemšanai no apsardzes tiešā tuvumā.
26. Sirēna – Vienas vai vairāku vada sirēnu pieslēguma iespēja vajadzīgajā vietā izvadam.
27. Darba ilgums – Darba ilgums tiek aprēķināts, ņemot vērā 1. - 26. punktā minēto komplektāciju.
28. Cena - Produkta cena tiek aprēķināta atkarībā no 1. - 26. punktā minētas komplektācijas, kā arī no nepieciešama garantijas termiņa esamības un no darbu uzstādīšanas vietā (pēc vajadzības).