wrapper

Ziņas

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA

SALE

 

LIELĀ Videokameru un ierakstošu ierīču IZPĀRDOŠANA!

Tiešām izdevīgi, pārliecinies pats un ienāc 

http://ltko.lv/SALE

vai zvani pa tālr. 26666199!

saleltko

 

Jūsu Latvijas Tīkli komanda

Lasīt vairāk...

SABIEDRĪBA. CILVĒKS. DROŠĪBA. 2016

2016. gadā 22. - 23. aprīlī, Rīgā
Tiek rīkota tradicionālā starptautiskā zinātniski - praktiskā konference:

Drošība un tiesiskums saistībā ar ģeopolitiskajiem riskiem
Organizatori: Society Baltic Security (SBS)
Norises vieta: Islande Hotel, Ķīpsalas ielā 20, Rīga, LV - 1048, Latvija
Konferences izskatāmie jautājumi:
Teroristu draudi un noziedzības tendences mainīgajā pasaulē.
Kriminoloģijas, krimināltiesību un kriminālprocesa, kriminolistikas un operatīvās darbības pašreizējais attīstības līmenis.
Policijas tiesības un drošības spēki krīzes situāciju un konfliktu pārvarēšanai sabiedrībā.
Privāto apsardzes pakalpojumu un detektīvu loma saistībā ar ģeopolitiskajiem riskiem.
Uz konferenci tiek aicināti: zinātnieki tiesību jomā, praktizējoši advokāti un juristi, tiesībaizsardzības aģentūru vadītāji, eksperti par drošību, privātdetektīvi, politiķi no ES, Amerikas u.c. valstīm.
Konferences darba valodas: latviešu, angļu, krievu.
Lai piedalītos konferencē:
1. Reģistrējieties, aizpildot veidlapuhttp://www.sbsnews.eu/ru/registriratsiya
2. Veiciet maksājuma rēķinu.
Reģistrācijas maksa sastāda 230,00 eiro.
Samaksa līdz 2016.gada 30.martam - 150,00 eiro.
SBS, WAD, ABI, BSA pārstāvjiem atlaides.
Reģistrācijas maksa ietver dalību konferencē, kafijas pauzes, noslēguma banketu, konferences materiālu publicēšanu.
Ceļa izdevumi un izmitināšana viesnīcās, reģistrācijas maksā nav iekļauta.
Referentiem līdz 2016.gada 30.martam ir nepieciešams nosūtīt konferences organizatoriem savu uzstāšanās runu nosaukumus un galvenās tēzes - apstiprināšanai. Dalībnieki, kuri vēlas publicēt savu rakstu ( 20-40000 rakstu zīmes), nosūta to līdz 2016.gada 10.aprīlim.
( Prasības publikācijām ir pievienotas).
Konferences orgkomitejas priekšsēdētājs:
Mihails Černousovs
Tālr. +371 29426688, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Izpildsekretārs Aleksandrs Jemeļjanovs
Tel. +371 26532779, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Aicinām Jūs piedalīties konferencē!
Piereģistrējies tagad! http://sbsnews.eu/lv/registretiessbs

Lasīt vairāk...

Uzmanību, krāpnieki!

Kompānija „Latvijas Tīkli” brīdina visus savus klientus, partnerus un draugus par krāpniecību, uz kuru cenšas noķert Latvijas uzņēmējus, kā arī cenšas noķert arī mūs.

2015. gada 9. janvārī savā pastkastītē kompānijas vadītājs atrada vēstuli, kas bija adresēta tieši viņam bez adresāta, bet spriežot pēc markas, vēstule tika atsūtīta no Vācijas. Neskatoties uz to, vēstule tika uzrakstīta angļu valodā, kur tika sacīts par to, ka viņam nepieciešams samaksāt reģistrāciju par kompānijas tirdzniecības markas „Latvijas Tīkli” izmantošanu. Samaksu 1499.00 EUR apmērā jāveic uz International trademark register bankas rekvizītiem. Protams, tālruņa numurs netika uzrādīts, tikai e-pasts jautājumu gadījumā. Ka kompānija, kura strādā drošības un IT jomā vairāk par 12 gadiem, mēs ne pirmo reizi saskaramies ar krāpnieku viltīgiem paņēmieniem (vīrus, „inficētās” vēstules utt.), tāpēc mēs nekavējoties uzrakstījām Latvijas patentu valdei ar lūgumu paskaidrot, ko nozīmē šī vēstule (rēķins) un ir viņiem ar to visu kāda saskarsme. Kā mēs arī domājām, Patentu valde paziņoja, ka šim rēķinam nav nekāda sakara ne ar Patentu valdi, ne Kopienas preču zīmju iestādi (OHIM), ne ar Pasaules Intelektuālā īpašuma organizāciju (WIPO). Tas nekādā ziņā nav jāapmaksā! Tas vienkārši jāignorē.

Pateicoties kompānijas „Latvijas Tīkli” paziņojumam patentu valde savā mājas lapā uzrakstīja šo jaunumu savā mājas lapā http://www.lrpv.gov.lv/lv/precu-zimes/izmaksas.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu drošību un tāpēc dalāmies ar šo ziņu un lūdzam būt uzmanīgiem saņemot šāda veida vēstules (rēķinus)!

Parūpējaties arī Jūs par savu tuvinieku drošību un dalāties ar šo ziņu.

Lasīt vairāk...

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadiena!

Latvijas Tīkli kolektīvs sveic Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienā! 

Latvija 18. novembrī

Latvija, Latvija! Dzimtene mana pie Gaujas.
Kalnāji, lejas un ezeru mirdzējums zils,
Tevi skauj birztalu elpa un Daugavas kraujās
Stāsta par pagātni tālo mums senās bruņinieku pilis.

Rudeņos tērpies tu zelta un purpura rotā,
Sulīgu augļu liekts dārzā līkst ābeles zars.
Sarmotā sidraba sagša tam ziemās ir debesu dota,
Lai zem tās gaidošs un mierīgs snauž pavasars.

Latvija, dzimtene mana, min tevi nu svešnieku kājas,
Naidīgas balsis pēc latviešu asinīm sauc.
Krievijas taigas tik daudziem ir kļuvušas mājas –
Latvija, tēvzeme dārgā, vai atgriezties būs tiem vēl ļauts?

Latvija, Latvija!
Dzimtene mana! Tu – labā!
Likteņa zvanā kāds jaunu laikmetu sit…
Latviešu dvēseles senseno brīnumu glabā,
Novembrī skaistāko vārdu – Astoņpadsmit!

/dzejoļa autors Lūcija Sāgameža-Nāgele, 1945/

Lasīt vairāk...

Vai Jūs esat pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta atbilstoša apsardzes sistēma?

Mūsu uzņēmums piedāvā Jums tiks skaidrībā vai ir vērts uzstādīt signalizāciju gadījumā, ja esat neliela privātā objekta īpašnieks. Ir jāņem vērā, ka apsardzes sistēmas mēdz būt ar dažādām aizsardzības līmeņiem un objektiem ar zemu zaudējumu riska līmeni ir pieļaujami izmantot parastākas apsardzes sistēmas.

Apsardzes detektoru ar atmaskēšanas funkciju pielietošana

Dotie detektori ir paredzēti sagatavotā pārkāpēja noteikšanai; pārkāpēja, kurš ir spējīgs veikt sabotāžas darbības attiecībā pret apsardzes signalizācijas sistēmu. Vairākumu gadījumos, tādus detektorus ir vērts uzstādīt objektos, kur ir sagatavotā pārkāpēja ielaušanas uz objekta augsta varbūtība. Pie tādiem objektiem attiecas bankas, juvelierizstrādājumu veikali, muzeji, noliktavas, valūtas maiņas punkti, valsts iestādes, rūpniecības uzņēmumi, biroju ēkas, transporta infrastruktūras objekti, enerģētikas objekti un tml. Pirms viena vai cita aprīkojuma izstrādāšanas, jāveic kaut viena kopēja risku analīze un iespējama zaudējuma aptuvens aprēķins pārkāpēja nokļūšanas uz objekta gadījumā. Neskatoties uz to, ka tāda detektoru veida izmantošana dzīvojama nekustāma īpašuma objektos bieži vien nav mērķtiecīga to vērtības dēļ; dažreiz tam ir nozīme, piemēram, biznesa un Premium klases dzīvokļos, piepilsētas mājās. 

Vai esiet pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta noteiktā apsardzes sistēma? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzraksties SIA „Latvijas Tīkli” ekspertiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt vairāk...

Cīņu mākslu olimpiāde Baltic Open 2015

 

2015.gada 21. – 22.novembrim Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā pirmo reizi norisināsies Cīņu mākslu olimpiāde Baltic Open 2015. Sacensībās piedalīsies aptuveni 2000 sportistu dažādas līmeņu grupās no 6 līdz 80 gadiem. Sporta laukumā tiksies 12 valstu pārstāvji: ASV, Krievija, Vācija, Itālija, Portugāle, Baltkrievija, Ukraina, Kazakhstāna, Uzbekistāna, Igaunija, Latvija, Lietuva.  

            Sacensības ir unikālas ar to, ka tiks parādīti visdažādākie Cīņu mākslu veidi: dzjudo, dažādas karatē versijas, kiokusinkai, teikvando, sitiena spēks, cīņas ar nažiem, pankrations, grepplings, brīvās cīņas, aikido, sporta-kaujas sambo, vin čun, kikboks.

            Svinīgā Cīņas mākslu Olimpiādes Baltic Open 2015 atklāšanas ceremonija notiks 21.novembrī pl. 19.00. Pēc svinīgās atklāšanas ceremonijas notiks pusprofesionāls atlases turnīrs SWAT SELECTION – cīņas pēc K-1 noteikumiem. Cīņās piedalīsies pasaules, Eiropas un Baltijas čempioni un godalgu ieguvēji tādos virzienos kā kikboksā, pankrationā un K-1, tai skaitā reitingu tabulās atrodamie Latvijas sportisti Vjačeslavs Tēviņš un Igors Tkačenko. Pasākumu vadītājs – labākais ringa diktors Eiropā Aleksandrs Zagorskijs.

            Goda viesu vidū sacensības apmeklēs pirmais un absolūtais Maskavas karatē čempions, Krievijas goda mākslinieks, Krievijas kaskadieru asociācijas prezidents, Starptautiskās absolūto cīņu padomes prezidents Aleksandrs Inšakovs. Padomju un Krievijas karatē veterāns, PSRS karatē čempions, Krievijas Šukokai nodaļas prezidents Kamils Musins un cienījamais Krievijas treneris, ASV Zelta kausa karatē ieguvējs, Starptautiskās Cīņu mākslu konfederācijas prezidents Nikolajs Smirnovs. 

            Šāda veida sacensības regulāri tiek organizētas ASV, Krievijā, Spānijā un Uzbekistānā. Vislielākajā no šāda veida cīņas mākslu Olimpiādēm “Austrumi-Rietumi”, kas katru gadu norisinās Sanktpēterburgā, piedalās aptuveni 13 000 sportistu no vairāk kā 50 valstīm, savukārt skatītāju skaits pārsniedz 20 000  cilvēku.

            Baltic Open 2015 ietvaros svētdien, 22.novembrī pl.14.00, preses centrā tiks organizēts forums bērnu vecākiem “Veseli bērni-laimīgi vecāki”. Forumā tiks apspriesti bērnu audzināšanas jautājumi, komunikatīvā lauka radīšanai Vecāks-Bērns-Treneris, skarti apdrošināšanas, medicīnas jautājumi, un treniņos gūto iemaņu izmantošanas tiesiskais aspekts, kā arī pārrunāsim, kādā vērtību koordinātu sistēmā mūsdienu sabiedrība virza ģimeni.

Organizatori: Starptautiskā cīņu mākslu konfederācija (IMAC) un Latvijas Karatē Asociācija (LKA).

Papildus informācija un pieteikumu pieņemšana mediju akreditācijai:

Jeļena Mihailova, Baltic Open 2015 padomes priekšsēdētāja vietniece, IMAC prezidija locekle.

Tālr..: +371 26186605

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Preses konference notiks 2015.gada 21.novembrī pl.14.00 preses centrā (2.stāvs).

 

 

 

 

imac

 

V Zhurnal 210x272-01

fnn

Lasīt vairāk...

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Iegādājoties un uzstādot jaunu drošības sistēmu ne visiem patērētājiem ir zināms to darbības un pielietošanas veidi. Mūsu uzņēmums atklās vairākus iespējamus detektoru neitralizācijas (sabotāžas) veidus.

Ekranēšana – tas, droši vien, ir viens no detektoru maskēšanas vieglākiem variantiem. Lai neitralizētu tā darbību, ļaundari pārvieto detektora priekšā jebkuru priekšmetu tādejādi bloķējot tā atklāšanas daļu vai visu zonu.

Un tā, pastāv detektora maskēšanas trīs izplatītākie veidi. Pirmais no tiem, tā ir parasto priekšmetu izmantošana, ko var pārbīdīt un nolikt atklāšanas zonas priekšā. Otrais, drošākais veids, izolācijas lentes vai plākstera izmantošana uz detektora. Bet šie varianti ir iespējami tikai dienas laikā, kad objekts neatrodas zem signalizācijas un detektori neiedarbojas uz kustībām. Trešais neitralizācijas veids ir visai īstenojams, pat pie ieslēgtās signalizācijas. Pie nokļūšanas uz objekta, ļaundaris, atrodoties durvju sliekšņa robežā , var izklīdināt krāsu un pie tam ne tikai bloķēt detektora visu darbības zonu, bet arī nepieļaut signalizācijas iedarbināšanos.

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzrakstiet SIA Latvijas Tīkli ekspertiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt vairāk...

Par mums

tikli.lvUzņēmums Latvijas tīkli Latvijā darbojas no 2002.gada februāra. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar visiem iespējamajiem IT tehnoloģiju veidiem, bet šobrīd tas specializējas IT ārpakalpojumu un uzņēmuma tehnisko problēmu risināšanā.

Подробнее...