wrapper

Ziņas

Aktuāli

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA

SALE

 

LIELĀ Videokameru un ierakstošu ierīču IZPĀRDOŠANA!

Tiešām izdevīgi, pārliecinies pats un ienāc 

http://ltko.lv/SALE

vai zvani pa tālr. 26666199!

saleltko

 

Jūsu Latvijas Tīkli komanda

Lasīt vairāk...

Uzmanību, krāpnieki!

Kompānija „Latvijas Tīkli” brīdina visus savus klientus, partnerus un draugus par krāpniecību, uz kuru cenšas noķert Latvijas uzņēmējus, kā arī cenšas noķert arī mūs.

2015. gada 9. janvārī savā pastkastītē kompānijas vadītājs atrada vēstuli, kas bija adresēta tieši viņam bez adresāta, bet spriežot pēc markas, vēstule tika atsūtīta no Vācijas. Neskatoties uz to, vēstule tika uzrakstīta angļu valodā, kur tika sacīts par to, ka viņam nepieciešams samaksāt reģistrāciju par kompānijas tirdzniecības markas „Latvijas Tīkli” izmantošanu. Samaksu 1499.00 EUR apmērā jāveic uz International trademark register bankas rekvizītiem. Protams, tālruņa numurs netika uzrādīts, tikai e-pasts jautājumu gadījumā. Ka kompānija, kura strādā drošības un IT jomā vairāk par 12 gadiem, mēs ne pirmo reizi saskaramies ar krāpnieku viltīgiem paņēmieniem (vīrus, „inficētās” vēstules utt.), tāpēc mēs nekavējoties uzrakstījām Latvijas patentu valdei ar lūgumu paskaidrot, ko nozīmē šī vēstule (rēķins) un ir viņiem ar to visu kāda saskarsme. Kā mēs arī domājām, Patentu valde paziņoja, ka šim rēķinam nav nekāda sakara ne ar Patentu valdi, ne Kopienas preču zīmju iestādi (OHIM), ne ar Pasaules Intelektuālā īpašuma organizāciju (WIPO). Tas nekādā ziņā nav jāapmaksā! Tas vienkārši jāignorē.

Pateicoties kompānijas „Latvijas Tīkli” paziņojumam patentu valde savā mājas lapā uzrakstīja šo jaunumu savā mājas lapā http://www.lrpv.gov.lv/lv/precu-zimes/izmaksas.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu drošību un tāpēc dalāmies ar šo ziņu un lūdzam būt uzmanīgiem saņemot šāda veida vēstules (rēķinus)!

Parūpējaties arī Jūs par savu tuvinieku drošību un dalāties ar šo ziņu.

Lasīt vairāk...

Vai Jūs esat pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta atbilstoša apsardzes sistēma?

Mūsu uzņēmums piedāvā Jums tiks skaidrībā vai ir vērts uzstādīt signalizāciju gadījumā, ja esat neliela privātā objekta īpašnieks. Ir jāņem vērā, ka apsardzes sistēmas mēdz būt ar dažādām aizsardzības līmeņiem un objektiem ar zemu zaudējumu riska līmeni ir pieļaujami izmantot parastākas apsardzes sistēmas.

Apsardzes detektoru ar atmaskēšanas funkciju pielietošana

Dotie detektori ir paredzēti sagatavotā pārkāpēja noteikšanai; pārkāpēja, kurš ir spējīgs veikt sabotāžas darbības attiecībā pret apsardzes signalizācijas sistēmu. Vairākumu gadījumos, tādus detektorus ir vērts uzstādīt objektos, kur ir sagatavotā pārkāpēja ielaušanas uz objekta augsta varbūtība. Pie tādiem objektiem attiecas bankas, juvelierizstrādājumu veikali, muzeji, noliktavas, valūtas maiņas punkti, valsts iestādes, rūpniecības uzņēmumi, biroju ēkas, transporta infrastruktūras objekti, enerģētikas objekti un tml. Pirms viena vai cita aprīkojuma izstrādāšanas, jāveic kaut viena kopēja risku analīze un iespējama zaudējuma aptuvens aprēķins pārkāpēja nokļūšanas uz objekta gadījumā. Neskatoties uz to, ka tāda detektoru veida izmantošana dzīvojama nekustāma īpašuma objektos bieži vien nav mērķtiecīga to vērtības dēļ; dažreiz tam ir nozīme, piemēram, biznesa un Premium klases dzīvokļos, piepilsētas mājās. 

Vai esiet pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta noteiktā apsardzes sistēma? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzraksties SIA „Latvijas Tīkli” ekspertiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt vairāk...

Cīņu mākslu olimpiāde Baltic Open 2015

 

2015.gada 21. – 22.novembrim Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā pirmo reizi norisināsies Cīņu mākslu olimpiāde Baltic Open 2015. Sacensībās piedalīsies aptuveni 2000 sportistu dažādas līmeņu grupās no 6 līdz 80 gadiem. Sporta laukumā tiksies 12 valstu pārstāvji: ASV, Krievija, Vācija, Itālija, Portugāle, Baltkrievija, Ukraina, Kazakhstāna, Uzbekistāna, Igaunija, Latvija, Lietuva.  

            Sacensības ir unikālas ar to, ka tiks parādīti visdažādākie Cīņu mākslu veidi: dzjudo, dažādas karatē versijas, kiokusinkai, teikvando, sitiena spēks, cīņas ar nažiem, pankrations, grepplings, brīvās cīņas, aikido, sporta-kaujas sambo, vin čun, kikboks.

            Svinīgā Cīņas mākslu Olimpiādes Baltic Open 2015 atklāšanas ceremonija notiks 21.novembrī pl. 19.00. Pēc svinīgās atklāšanas ceremonijas notiks pusprofesionāls atlases turnīrs SWAT SELECTION – cīņas pēc K-1 noteikumiem. Cīņās piedalīsies pasaules, Eiropas un Baltijas čempioni un godalgu ieguvēji tādos virzienos kā kikboksā, pankrationā un K-1, tai skaitā reitingu tabulās atrodamie Latvijas sportisti Vjačeslavs Tēviņš un Igors Tkačenko. Pasākumu vadītājs – labākais ringa diktors Eiropā Aleksandrs Zagorskijs.

            Goda viesu vidū sacensības apmeklēs pirmais un absolūtais Maskavas karatē čempions, Krievijas goda mākslinieks, Krievijas kaskadieru asociācijas prezidents, Starptautiskās absolūto cīņu padomes prezidents Aleksandrs Inšakovs. Padomju un Krievijas karatē veterāns, PSRS karatē čempions, Krievijas Šukokai nodaļas prezidents Kamils Musins un cienījamais Krievijas treneris, ASV Zelta kausa karatē ieguvējs, Starptautiskās Cīņu mākslu konfederācijas prezidents Nikolajs Smirnovs. 

            Šāda veida sacensības regulāri tiek organizētas ASV, Krievijā, Spānijā un Uzbekistānā. Vislielākajā no šāda veida cīņas mākslu Olimpiādēm “Austrumi-Rietumi”, kas katru gadu norisinās Sanktpēterburgā, piedalās aptuveni 13 000 sportistu no vairāk kā 50 valstīm, savukārt skatītāju skaits pārsniedz 20 000  cilvēku.

            Baltic Open 2015 ietvaros svētdien, 22.novembrī pl.14.00, preses centrā tiks organizēts forums bērnu vecākiem “Veseli bērni-laimīgi vecāki”. Forumā tiks apspriesti bērnu audzināšanas jautājumi, komunikatīvā lauka radīšanai Vecāks-Bērns-Treneris, skarti apdrošināšanas, medicīnas jautājumi, un treniņos gūto iemaņu izmantošanas tiesiskais aspekts, kā arī pārrunāsim, kādā vērtību koordinātu sistēmā mūsdienu sabiedrība virza ģimeni.

Organizatori: Starptautiskā cīņu mākslu konfederācija (IMAC) un Latvijas Karatē Asociācija (LKA).

Papildus informācija un pieteikumu pieņemšana mediju akreditācijai:

Jeļena Mihailova, Baltic Open 2015 padomes priekšsēdētāja vietniece, IMAC prezidija locekle.

Tālr..: +371 26186605

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Preses konference notiks 2015.gada 21.novembrī pl.14.00 preses centrā (2.stāvs).

 

 

 

 

imac

 

V Zhurnal 210x272-01

fnn

Lasīt vairāk...

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Iegādājoties un uzstādot jaunu drošības sistēmu ne visiem patērētājiem ir zināms to darbības un pielietošanas veidi. Mūsu uzņēmums atklās vairākus iespējamus detektoru neitralizācijas (sabotāžas) veidus.

Ekranēšana – tas, droši vien, ir viens no detektoru maskēšanas vieglākiem variantiem. Lai neitralizētu tā darbību, ļaundari pārvieto detektora priekšā jebkuru priekšmetu tādejādi bloķējot tā atklāšanas daļu vai visu zonu.

Un tā, pastāv detektora maskēšanas trīs izplatītākie veidi. Pirmais no tiem, tā ir parasto priekšmetu izmantošana, ko var pārbīdīt un nolikt atklāšanas zonas priekšā. Otrais, drošākais veids, izolācijas lentes vai plākstera izmantošana uz detektora. Bet šie varianti ir iespējami tikai dienas laikā, kad objekts neatrodas zem signalizācijas un detektori neiedarbojas uz kustībām. Trešais neitralizācijas veids ir visai īstenojams, pat pie ieslēgtās signalizācijas. Pie nokļūšanas uz objekta, ļaundaris, atrodoties durvju sliekšņa robežā , var izklīdināt krāsu un pie tam ne tikai bloķēt detektora visu darbības zonu, bet arī nepieļaut signalizācijas iedarbināšanos.

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzrakstiet SIA Latvijas Tīkli ekspertiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt vairāk...

"SABIEDRĪBA. CILVĒKS. DROŠĪBA. 2015" Konferences programma

Konferences "Likumība, drošība un tiesiskā kārtība sabiedrības transformācijas ģeopolitiskajos apstākļos"

PROGRAMMA

Organizatori:

  • Baltijas Starptautiskā Akadēmija (BSA)
  • Society for Baltic Security (SBS)

Konferences norises datums: 2015. gada 24. aprīlī

Konferences norises vieta: Rīga, Lomonosova iela ¼, 207. aud.

Dalībnieku reģistrācija: 09:30 - 10:00

Konferences atklāšana (10:00)

  • Latvijas Republikas tiesībsargs Juris Jansons
  • Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs
  • BSA Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka
  • SBS valdes priekšsēdētājs Mihails Černousovs
  • BSA Studiju virziena Tiesību zinātnes direktore Gaļina Beliha

I daļa

(10:15 – 13:00)

Moderatori: Aivars Borovkovs, Gaļina Beliha, Mihails Černousovs

1. Uldis Krastiņš (Latvija) Dr.habil.iur., LU profesors - Krimināltiesību reforma turpinās.

2. Aleksejs Biņeckis (Krievija) Dr.sc.pol., profesors, Maskavas advokātu kolēģijas „Biņeckis un

partneri” prezidija priekšsēdētājs, Starptautiskās advokātu asociācijas (IBA) loceklis Londonā,

Londonas Starptautiskās šķīrējtiesas (LCIA) loceklis, Nacionālās pretkorupciju komitejas

priekšsēdētāja padomnieks starptautiskās tiesiskās sadarbības jautājumos, programmas «Имеете

право» vadītājs - Tehnogēnā tiesa - ceļš uz pilnīgu sabrukumu.

3. Raimonds Koptenkovs  (Latvija) Mag.iur., Valsts policijas koledžas Policijas tiesību katedras

lektors, pulkvežleitnants - Likumība, drošība un tiesiskā kārtība sabiedrības transformācijas

ģeopolitiskajos apstākļos.

4. Arturs Čulickis (Igaunija) A/S Tallinng grupp iekšējā drošības dienesta vadītājs -

Privātkompāniju iespējas, veicot izmeklēšanu.

5. Vladimirs Frolovs (Latvija) Rīgas Domes deputāts – Par iedzīvotāju un sabiedrisko

organizāciju iesaistīšanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un tiesībpārkāpumu

novēršanā Rīgā un Latvijā.

6. Mihails Ņesterovs (Krievija) «Informācijas konsaltinga biroja „De-Fakto” ģenerāldirektors –

Daži jautājumi, kas saistīti ar kontrafakta produkcijas ražošanas un realizācijas

7. Viktors Paškovs (Latvija) Rīgas Domes deputāts – Cilvēka drošība un likumdošana. Kad

Saeima sāks pieņemt likumus, kas ir Latvijas iedzīvotāju interesēs?

8. Dainis Mežulis (Latvija) Dr.iur., BSA asoc.profesors – Krimināllikuma normu interpretācijas

9. Leonīds Makans (Latvija) Mag.iur., BA Turība vieslektors, Agra Lācīte-Čakstiņa (Latvija)

Mg.iur., Biznesa augstskola „Turība” lektore, - Aizturēšana apsardzes darbībā – problēmas

Kafijas pauze (13:00 - 14:00)

II daļa

(14:00-16:00)

Moderatori: Mihails Černousovs

10. Mihails Černousovs (Latvija) Dr.iur., BSA asoc.prof., zvērināts advokāts, SBS valdes

priekšsēdētājs, Ex-detective – Cietušo interešu aizsardzība sabiedrības transformācijas

ģeopolitiskajos apstākļos.

11. Jānis Ivančiks (Latvija) Dr.iur, Biznesa augstskolas Turība vadošais pētnieks. Saeimas

apakškomisijas atbalstītie priekšlikumi grozījumiem Operatīvās darbības likumā.

12. Valerijs Zemļanovs  (Latvija) SBS valdes loceklis – Privātdetektīva profesionālā ētika.

13. Ēriks Treļs (Latvija) Dr.iur. Valsts policijas koledžas lektors - Sociālā naida un nesaticības

izraisīšanas krimināltiesiskais regulējums, un tā piemērošanas teorētiskās un praktiskās

14. Julius Anšins (Latvija) Neatkarīgu ekspertu Starptautiskās federācijas valdes priekšsēdētājs -  

Neatkarīgas ekspertīzes attīstības problēmas pasaulē un Latvijā.

15. Georgijs Cvetkovs (Latvija) Dr.phil. – Par latentās noziedzības modelēšanu Latvijā (pēc

CSI «Pārdaugava» materiāliem).

16. Aigars Evardsons (Latvija) Mag.iur., M.tiesu eksperts, Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas

centra vecākais eksperts korupcijas novēršanas jautājumos – Tehnisko līdzekļu teorētiskais

raksturojums.

17. Rostislavs Kopitovs (Latvija) Dr.sc ing. Profesors ISMA - Pētījums vajadzību pēc drošības,

vērtējot uzņēmumu.

18. Baiba Hercmane (Latvija) Mag.educ.sc, Valsts policijas koledžas katedras vadītāja -

Emocionālās un ekonomiskās vardarbības kvalifikācijas problemātika krimināltiesībās

19. Genādijs Gončarovs (Latvija) Dr.oec. Pasta un deklaratīvo baložu audzētāju asociācijas valdes

priekšsēdētāja vietnieks - Mājdzīvnieku drošības ekonomiskie aspekti.

20. Kristīne Kuzņecova (Latvija) Mag.iur. Valsts policijas koledžas Policijas tiesību katedras

docente - Terorisma draudi Eiropā un to ietekme uz Latvijas drošības vidi.

21. Igoris Zareckis (Lietuva) Dr.med. Baltvesa kompāniju grupas prezidents, SBS valdes loceklis.

Detektīvdarbības tiesiskā regulējuma problēmas Lietuvā.

22. Aldona Kipāne (Latvija) Mag.iur. RSU doktorante - Bulings Latvijā: kriminoloģiskais

raksturojums.

III daļa

(16:00 – 18:00)

Moderatori: Gaļina Beliha

23. Armen Gabrielyan (Latvija) Dr.iur., BSA docents - Konvencijas par genocīda

nepieļaujamību un sodīšanu par to retroaktīvas piemērošanas problēmas.

24. Vita Zukule (Latvija) Mag.iur. Valsts policijas koledžas katedras vadītāja - Policijas

darbinieka kompetence pagaidu aizsardzības pret vardarbību nodrošināšanā, ar to

saistītā problemātika

25. Aelita Zīle (Латвия) Mg.sc.TQM Valsts policijas koledžas Kriminālistikas katedras vadītāja -

Papillārlīniju rakstu pēdu vizualizēšanas metožu aprobācijas praktiskie aspekti

(Практические аспекты методов визуальной апробации описания следов папиллярных

26. Nikolina Grbič-Pavlovič (Bosnija un Hercegovina) Dr.iur., Iekšlietu augstskola (Visoka škola

unutrašnjih poslova) –Nepilngadīgo atbildība par pārkāpumiem Serbijas Republikā.

27. Nikolajs Sambors (Украина) Jur.zin. kandidāts, akadēmiķa Stašina Ukrainas fonda juridiskās

zinātnes laureāts. - Виды административных взысканий и уголовных наказаний, как

основания для отнесения административных правонарушений к уголовным

28. Rifat Juldošev (Tadžikistāna) Jur.zin. kandidāts, Tadžikistānas Republikas IeM Akadēmijas

kriminālprocesa katedras docents, milicijas majors - Tadžikistānas Republikas

kriminālprocesa tiesību stabilitāte.

29. Marina Sumbarova (Latvija) Dr.iur., BSA asoc.prof. – Izmeklētāja pieņemto procesuālo

lēmumu tiesiskuma un pamatotības nodrošināšana.

30. Guntars Loba (Latvija) Latvijas drošības biznesa asociācija. Nozaru ekspertu padomes

pārstāvis - Apsardzes darbības nozares loma, nozares profesionālās izglītības kvalitātes

nodrošināšanā.

31. Gaļina Beliha (Латвия) Mag.iur, BSA lektore  - Jaunums krimināllikumā – elektroniskā

Konferences rezultātu apkopošana.

Sertifikātu izsniegšana.

«Pavasara ballīte» (18:00, Lomonosova iela 1/4 , halle)

Lasīt vairāk...

Godātie videonovērošanas sistēmu lietotāji,

God. videonovērošanas sistēmu lietotāji,

Vai Jūs esat reģistrējies Datu valsts inspekcijā?

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka, saskaņā Fizisko personu datu aizsardzības likumu jebkurai personai ( privātpersonai, uzņēmumam) ir pienākums pirms videonovērošanas sistēmu lietošanas uzsākšanas reģistrēties Datu valsts inspekcijā.

Administratīvais sods par šīs prasības neievērošanu sastāda fiziskajām personām no simt četrdesmit līdz septiņsimt euro, amatpersonām — no divsimt astoņdesmit līdz septiņsimt euro, bet juridiskajām personām — no tūkstoš četrsimt līdz četrpadsmit tūkstoš euro,

Piedāvājam dokumentu noformēšanas pakalpojumus Jūsu reģistrācijai Datu valsts inspekcijā, kā arī konsultāciju pakalpojumus uzņēmumu iekšējās dokumentācijas noformēšanai atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasībām.

Mēs piedāvājam:

  •         Reģistrācijas dokumentu noformēšanas pakalpojumus
  •         Iekšējo normatīvo aktu izstrādāšanu ( nav obligāta reģistrācijai
  •         Konsultācijas Datu aizsardzības sfērā

Papildus mūsu pakalpojumiem, ir jāsamaksā valsts nodevu, kas sastāda:

juridiskām personām – 56,91 eur

sīkajiem uzņēmumiem un fiziskām personām – 28,46 eur

Zvaniet jau šodien un jautājiet, vai Jums nepieciešama reģistrācija Datu valsts inspekcijā.

Kontakttālruņi:

67780806, 26666199.

Normatīvie akti:

Fizisko personu datu aizsardzības likums:

2.pants. Likumā ir lietoti šādi termini:

9) pārzinis — fiziskā vai juridiskā persona, valsts vai pašvaldības institūcija, kura pati vai kopā ar citiem nosaka personas datu apstrādes mērķus un apstrādes līdzekļus, kā arī atbild par personas datu apstrādi saskaņā ar šo likumu.

21.pants. Pirms personas datu apstrādes uzsākšanas pārzinis reģistrē personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijā vai norīko fizisko personu — datu aizsardzības speciālistu —, ja pārzinis:

5) veic videonovērošanu, saglabājot personas datus;

22.pants. (1) Šā likuma 21.pantā minētās institūcijas un personas, kas vēlas uzsākt personas datu apstrādi, iesniedz Datu valsts i nspekcijai reģistrācijas iesniegumu.

 (3) Reģistrējot personas datu apstrādi, Datu valsts inspekcija izsniedz pārzinim vai viņa pilnvarotajai personai lēmumu par datu apstrādes reģistrāciju.

Noteikumi par personas datu apstrādes reģistrācijas un Fizisko personu datu aizsardzības likumā noteikto reģistrējamo izmaiņu reģistrācijas valsts nodevu.

2.Valsts nodevas likme par personas datu apstrādes reģistrāciju Datu valsts inspekcijā ir 56,91euro. Ja pārzinis ir fiziska persona vai sīkais uzņēmums, valsts nodevas likme ir 28,46 euro.

Sīkais uzņēmums: nodarbina mazāk, kā 10 darbiniekus un gada apgrozījums nepārsniedz 2 milj. Eiro.

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss

204.9 pants. Fiziskās personas datu apstrāde bez reģistrēšanas

Par fiziskās personas datu apstrādi bez likumā noteiktās reģistrēšanas vai bez personas datu aizsardzības speciālista reģistrēšanas Datu valsts inspekcijā —

izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no simt četrdesmit līdz septiņsimt euro, amatpersonām — no divsimt astoņdesmit līdz septiņsimt euro, bet juridiskajām personām — no tūkstoš četrsimt līdz četrpadsmit tūkstoš euro, konfiscējot pārkāpuma priekšmetus un izdarīšanas rīkus vai bez konfiskācijas.

 (03.07.2008. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 26.09.2013. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2014.)

 

 

Lasīt vairāk...

Par uzņēmumu

Iegādājoties jaunu dzīvokli vai māju, darbam un atpūtai, ir ļoti svarīga pilna telekomunikāciju infrastruktūra tajos. Renovācijas un celtniecības pašizmaksa iekļauj sevī daudz faktoru, taču reti kad satur vājstrāvu sistēmu pašizmaksu, kas savukārt šodien kļuva par mūsdienas ēkas neatņemamo daļu. Taču tieši vājstrāvu sistēmas var nākotnē ietekmēt ēkas ekspluatāciju izmaksu pazemināšanu un energoresursu ekonomiju.

Lasīt vairāk...

Par mums

tikli.lvUzņēmums Latvijas tīkli Latvijā darbojas no 2002.gada februāra. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar visiem iespējamajiem IT tehnoloģiju veidiem, bet šobrīd tas specializējas IT ārpakalpojumu un uzņēmuma tehnisko problēmu risināšanā.

Подробнее...