wrapper

Ziņas

Zibens – tas ir fotoaparāta, ar kuru
Google uzņem Zemi, zibspuldze.

Kā tur Tjutčevam: „Mīlu negaisu maija sākumā...”.

Tomēr datori un cita tehnika pārcieš to ar grūtībām. Ar pavasara un rudens sākumu IT speciālistiem uzreiz palielinās darba daudzums, jo pēc negaisa rodas problēmas datoru, serveru, Wi-Fi routeru darbā, vai problēmas, kas ir saistītas ar datu nozaudēšanu datorā, kas ir saistīti ar piespiedu datora izslēgšanu elektrības pārrāvuma dēļ. jā, visa tehnika baidās no negaisa. Vai gandrīz visa, izņemot to, kuras lietotājs laicīgi parūpējās par to.

Tātad, pirmā kārtā ir jāparūpējas par nepārtrauktās barošanas bloku (UPS) – tā ir automātiskā ierīce, kas ir domāta, lai nodrošinātu pie tā pieslēgtas elektroierīci ar nepārtrauktu elektroenerģijas padevi normas robežās.

Ir jāatceras, ka UPS darbības pamatā ir akumulators, un tam, kā arī citam akumulatoram ir savs derīguma termiņš. Neaizmirstiet pārliecināties, ka tas strādā un jūsu UPS var pildīt savas funkcijas pilnā apjomā. Tā kā UPS radoties problēmām ar akumulatoru, UPS var izraisīt vairāk problēmu nekā tā neesamība. Ja Jums nav UPS, mēs piedāvājām pasūtīt to pie mums. Mums ir izstrādātas speciālas cenas uz UPS. Pasteidzaties pasūtīt līdz oktobra beigām.

Speciāla cena, pasūtot līdz 30. oktobrim, ONLINE UPS 3KVA, 3000VA/2400W ir 300 EUR, standarta bija 370 EUR. Pasūtījumu var noformēt šeit: www.ltko.lv.

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 12 Decembris 2014