wrapper

Ziņas

InfoStar sistēmai ir viegla un ērta izvēlne viesiem. Iebraucot, katrs viesis saņem apsveikuma ziņojumu, pēc kura paradās sistēmas galvenā izvēlne. Vadība tiek veikta ar vienīgu tālvadības pulti, īpaši piemērotu ātrai navigācijai pa izvēlni, aprīkotu ar ērtām „ātrām” pogām – pāreja uz galvenās izvēlnes sadaļām. Tālvadības pults ir pilnīgi savietojama ar visiem televizoru modeļiem.

Patērētāja izvēlni var personificēt – uzstādīt logotipu, viesnīcas fotogrāfijas (interjeru un eksterjeru), mainīt krāsu fonu utt.

Viesnīcu informācijas sistēmas InfoStar izvēlne ietver sevī Informāciju par viesnīcu, Multimedijus, Ziņojumus, Rēķina pārbaudi, Pakalpojumus, Uzstādījumus. Katrā izvēlnē ir rokasgrāmata pogu navigācijai un palīdzība tālvadības pults lietošanai.

Katra izvēlne sastāv no apakšpunktiem, kuru skaitu un izskatu nosaka Jūsu vajadzības un vēlmes.

Izvēlnē „Informācija” Jums ir iespēja parādīt saviem viesiem fotogrāfijas un informāciju par viesnīcu un visiem kompleksa piedāvātajiem pakalpojumiem – restorāniem, veikaliem, sporta centriem, konferenču zālēm, informāciju par pilsētu, kā arī valūtu kursus un laika prognozi.

Ar pakalpojumu Video un Mūzika pēc pieprasījuma izvēlnē „Multimediji” sistēma piedāvā viesiem apjomīgu katalogu ar jaunākajām filmām un mūziku. Filmas ir sadalītas žanros, un tām ir sīks apraksts. Sistēma nodrošina iespēju:

  • ērtai satura vadībai – filmu ar zemu skatīšanās līmeni maiņa, periodiski pievienojot jaunas, u.c.
  • opcija dažādu cenu veidošanai pēc filmām un žanriem.
  • iespēja ievadīt „vecāku kontroles” opciju ar PIN-kodu.

Izvēlnē „Ziņojumi” Jūs varat nosūtīt ziņojumus ar dažādu informāciju atsevišķai istabai, istabu grupai vai visām istabām. Ziņojumiem var būt arī prioritātes statuss. Ziņojumu nosūtīšana tiek veikta no uzņemšanas vai no speciāli norādītās darbavietas, kur notiek sistēmas vadība.

InfoStar ir pilnīgi savietojama ar visām PMS programmām. Šī ir viesnīcas vadības sistēma (Property Management System, jeb PMS), kura ļauj ne tikai veikt savlaicīgu istabas rezervēšanu, maksimāli vienkāršot viesa noformēšanas procedūru, ņemot vērā tā priekšrokas, bet arī plānot viesnīcas aizpildīšanu, vest statistiku, uzrādīt datus grāmatvedības un vadīšanas atskaišu veidošanai, utt. Tas dod Jums iespēju piedāvāt viesiem pakalpojumu „Rēķina pārbaude”. Savienojums notiek caur interfeisu, kurš ļauj arī pievienot tādu funkciju kā „Istabas steidzama atbrīvošana”. Šis savienojums arī ļauj palaist sistēmu dažādās valodās un, viesim iebraucot, automātiski ieslēgties viesa dzimtajā valodā.

Izvēlne „Pakalpojumi” ļauj Jums piedāvāt saviem viesiem visus pakalpojumus, kuri var tikt piedāvāti viesnīcā: veļas mazgātavas pakalpojumus, gludināšanu, room-service, modināšanu, personāla (istabenes) izsaukšanu, utt.

Izvēlnē „Pakalpojumi” ir apakšpunkts „Pakalpojumi istabā”, kurš ietver sevī atskaiti par minibāru un istabu uzkopšanas statusu. Tas ir pieejams tikai viesnīcas personālam un reālā laika režīmā tiek uzrādīts PMS programmnodrošinājumā.

Izvēlnē „Uzstādījumi” Jūsu viesiem ir iespēja patstāvīgi regulēt temperatūru savās istabās, mainīt sistēmas valodu, ievadīt savu PIN-kodu, ar kuru var autorizēties sistēmā, pieprasot maksas pakalpojumu, piemēram, InfoStar VOD.