wrapper

Ziņas

Pakalpojuma „Tālruņa konsultācijas” vienošanās nosacījumi

Kas ir „Vienošanās”?

„Vienošanās” ir rakstiskais apliecinājums sadarbībai ar mūsu kompāniju. Klienti, kas jau izmanto kādu no mūsu pakalpojumiem, automātiski saņem „Vienošanos” un tiem ir speciālas cenas pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.

Kāds ir labums no „Vienošanās”?

„Vienošanās” nekā Jūs nesaista, tieši otrādi, tai ir daudz priekšrocību:

Jūs varat izmantot tālruņa konsultācijas neierobežotā daudzumā. Mūsu speciālisti var pakonsultēt Jūs jebkuros jautājumos, saistītos ar datortehniku, programmnodrošinājumu, antivīrusa atjaunināšanu, kādu programmu labāk uzstādīt un daudzos citos jautājumos.
Jums tika izstrādātas speciālas cenas un atlaides pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”. Gadījumā, ja Jums nepieciešams izlabot traucējumu īsākajā laikā, Jūs ietaupīsiet laiku un saņemsiet kvalitatīvu apkalpošanu.

Kam ir domāta „Vienošanās”?

„Vienošanās” domāta absolūti visiem klientiem, kas atrodas jebkura punktā Rīgā un Rīgas rajonā. Mēs esam priecīgi katram jaunajam klientam.

Kā noformēt „Vienošanos”?

„Vienošanās” noformējama ļoti ātri – 5 minūšu laikā.
Jūs varat pazvanīt mūsu ofisā un pasūtīt „Vienošanos” pa pastu. Jūs parakstāt to un atsūtat mums atpakaļ. No „Vienošanās” parakstīšanas brīža Jūs esat mūsu vērtīgs Klients.

Cik maksa „Vienošanās”?

Mums ir ļoti ērta apmaksas sistēma, un Jūs varat aizmirst par ikmēneša rēķiniem savā pastkastītē.
Katru mēnesi Jūs maksājat tikai 3 Ls par pakalpojumu „Tālruņa konsultācijas”.

Uz kādu termiņu tiek noslēgta „Vienošanās”?

Šī „Vienošanās” ir beztermiņa, t.i., to var noslēgt uz jebkuru laika periodu.


(+371) 67780806
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
pirm.-.-piek. 9-18

Vairāk šajā kategorijā: IT-apkalpošana (small) »