wrapper

Ziņas

Vīrusu ārstēšana, dzēšana un antivīrusu programmu atjaunināšana

Virusi ir īpaša rakstura programmas, kas patstāvīgi palaižas inficētā datorā, apgrūtinot tā darbu, pieeju atsevišķām datnēm vai programmām, bet dažreiz pat vedošie pie vesela datora darbnederīguma. Ir arī virusi-spiegi, kas dod svešiem cilvēkiem iespēju brīvi piekļūt Jūsu datoram un informācijai, kas tiek glabāta tajā vai tiek apstrādāta ar tā palīdzību.

Lai kļūt par vīrusa uzbrukuma upuru, dažreiz pat nav jāieiet nedrošās lappusēs Internetā vai jābūt ziņkārīgam par vēstuļu, atsūtītu Jūsu pastkastītē, saturu. Pat precīzi ievērojot visus piesardzības mērus, absolūtas aizsardzības pret vīrusiem praktiski nevar būt.

Vīrusi var tikt iekšā arī ar dažādu veidu informācijas nesēju (diskete, disks, fleš-karte, u.tml.) palīdzību, caur lokālo tīklu un caur Internetu. Pat ja Jūsu datorā ir uzstādīta antivīrusu programma, dažreiz tā nedod absolūtu garantiju, ka dators nebūs inficēts ar vīrusu. Tādos gadījumos tā ir bezspēcīga, un jāizmanto speciālista, kurš nodrošinās vīrusa ārstēšanu, palīdzība.

Ja vīruss inficēja Jūsu datoru, nav obligāti jāpārinstalē operētājsistēma, it īpaši, kad tas nav iespējams, jo vīruss inficēja svarīgas datnes, kas satur nepieciešamu informāciju. Par laimi, datoru vīrusi parasti ir ārstējami.

Speciālais programmnodrošinājums ļauj ārstēt vīrusus, pat sarežģītākos. Jo vairāk, ja pie lietas ķeras mūsu speciālisti. Mūsu kompānija nodrošina dažāda rakstura, praktiski visu zināmu, vīrusu ārstēšanu, to dzēšanu, neskarot pie tam operētājsistēmu.

Iepazīstieties ar tarifiem pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.

Programmnodrošinājuma uzstādīšana

Ievieto disku, tas automātiski tiek palaists, un tu vienkārši klikšķi ar peli pa lodziņiem, ko sistēma izceļ priekš tevis. Bet patiesībā viss nav tik vienkārši.

Datora operētājsistēma, draiveri un pārējais programmnodrošinājums īstenībā ir sarežģīti intelektuāli produkti.

Ar tādu pieeju, kā aprakstīts augstāk, grūti saprast, kādā veidā sistēma var tikt „uzstādīta šķībi”, kāpēc dažas programmas „konfliktē” savā starpā, kā arī kāpēc ik pēc laika jāpārinstalē operētājsistēma un visas nepieciešamas programmas

Un dažu sīkumu, varētu likties, kuri nebija ņemti vērā programmnodrošinājuma uzstādīšanas laikā, dēļ, iespējams, dators sāk strādāt lēni, nepareizi darboties vai vispār nogrimt ievērojamās problēmās.

Patiesībā, programmnodrošinājuma uzstādīšana daļēji atgādina personāla menedžera ielaišanu ražošanā. Ja vadītājs nebūs pietiekoši kvalificēts, viņš vienkārši novārdzinās darbiniekus (datora mehāniskas sastāvdaļas) un nesasniegs nekādu rezultātu. Un iedomājieties tagad, ka cehā ir daži neadekvāti vai nekorekti strādājoši menedžeri, katrs no kuriem velk uz sevis vienu un to pašu darbinieku štatu. Kas notiks?

Šajā sakarā programmnodrošinājuma izvēle un uzstādīšana ir diezgan nozīmīga datora darba sastāvdaļa. Tāpēc nav vērts ignorēt speciālistu, kas spēj izdarīt to korekti, palīdzību.

Programmnodrošinājuma uzstādīšana, tajā skaitā antivīrusu un specializētu programmu, operētājsistēmu pārinstalēšana ir viens no pakalpojumiem, ko sniedz mūsu speciālisti.

Iepazīstieties ar tarifiem pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.

Pasta programmu iestatīšana

Pateicoties specializētajām pasta programmām-klientiem lietotāji var saņemt un sūtīt elektroniskas vēstules, saglābāt vēstules un strādāt ar tām un daudz ko citu. Daudzas programmas var strādāt minimizētas un regulāri pārbaudīt pastkastīti uz jaunu vēstuļu esamību serverī, tādējādi par jaunām vēstulēm lietotājs uzzinās laicīgi.

Ja Jums ir dažas pastkastītes, un tām ir lietotas dažādas paroles, vislabāk glābāt visas savas paroles kaut kur drošā vietā, paroļu ģenerēšanai un glabāšanai der arī jebkura specializēta programma. Pastkastītes ielaušanās nenotiks, ja Jūs droši glabāsiet savas elektroniskās pastkastītes pieejas paroli, jo bieži pastkastītes „ielaušanās” ir banāla paroles zādzība vai piemeklēšana, jo citādi nozagt pastkastīti praktiski nav reāli, un ja Jūs piešķirsiet savai pastkastītei unikālu paroli, kā, piemēram, hY7eKmdwO9fSd, tad varat gulēt mierīgi, neviens nenozags Jūsu mīļāko pastkastīti uz inbox.lv.

Šeit ir īss galveno pasta programmu apskats:

The Bat! vai vienkārši Bat - izstrādāts ar RitLabs.com, viens no labākajiem pasta klientiem, aprīkots ar praktiski visām nepieciešamām funkcijām.
Vienīgais trūkums – tā ir maksas programma, par brīvu to var lietot tikai 30 dienas.
Outlook Express – pasta programma, izstrādāta ar Microsoft Corp. Tā ir, laikam, visizplātītākā pasta programma, jo ietilpst visu operētājsistēmu MS Windows versiju komplektā. Šī ir bezmaksas pasta programma, programmas Microsoft Outlook, kas ietilpst Microsoft Office komplektā, apgriezta versija.
Eudora Email, izstrādāta ar qualcomm.com – ir visizplatītākā ārzemju Internetā pasta programma. Ir programmas bezmaksas versija – Eudora Lite, ar nedaudz apgrieztu funkcionalitāti. Var bezmaksas lietot pilnu programmas versiju, ja skatīties reklāmu versijā Eudora Sponsored.
Koomail ir pilnīgi funkcionālu un tajā pašā laikā portatīvu pasta klientu, kuram nav vajadzīga uzstādīšana, un ko var pārnesāt parastā USB fleš-diskā, kas ļauj strādāt ar pastu praktiski uz jebkura datora, un tajā pašā laikā visas nepieciešamas vēstules vienmēr būs pie rokas.
JBMail ir pilnīgi mobils pasta klients, kurš saglabā uz diska tikai pastkastītes iestatījumus un vēstuļu stāvokļa karodziņus, bet visa korespondence atrodas pasta serverī, kas mūsdien, kad pat bezmaksas pastkastītes piedāvā vairāk par 2 GB diska telpas, vairs neliekas tik neērti.
Magic Mail Monitor ir Jūsu pastkastīšu automātiskais pārbaudītājs, kurš karājas sistēmas trejā un regulāri pārbauda pastu. Programma atbalsta vairākas noderīgas funkcijas, kas būtiski atvieglo darbu ar pastu.

Iepazīstieties ar tarifiem pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.

Aparātaprīkojuma traucējumu diagnostik

Ja dators neieslēdzas, un Jūs dzirdat skaņas signālus vai redzat BIOS sistēmas ziņojumus, visdrīzāk, notika traucējumi datora mehānismos. Rodoties aparatūras problēmām, uzticiet to risināšanu profesionāļiem. Speciālisti paveiks diagnostiku, noteiks traucējumu cēloni, apmainīs bojātas sastāvdaļas un atgriezīs Jūsu datoram darbspēju.

Kādēļ un kāpēc? Vispirms jāsaprot iemesli, kas var izraisīt tādas parādības. Kā zināms, gan putekļi, gan nelabvēlīgie klimatiskie apstākļi pasliktina datora sastāvdaļu stāvokli. Attiecīgi, dzelzs atteice var būt izraisīta ar kontaktu oksidēšanos, putekļu (un attiecīgi statiskās elektrības) nokļūšanu uz mikroshēmām un spraudņiem, to pārkarsēšanos. Pārkarsēšanās var būt izraisīta arī ar sliktu dzesēšanu.

Visas šīs briesmas var būt arī sprieguma lēciena, barošanas bloka nestabilitātes vai nepareiza zemējuma sekas. Pirmais, ko šeit var rekomendēt, - izmantot tīkla filtrus, UPS un datora zemējumu. Bet atcerieties: labāk vispār neiezemēt datoru, nekā iezemēt to nepareizi. Pirmkārt, dators un modems ar tālruņa līniju jāiezemē atsevišķi. Neiezemējiet korpusu uz apkures radiatoru, jo uz to pašu stāvvadu Jūsu kaimiņi var iezemēt, piemēram, ledusskapi, veļas mašīnu vai perforatoru. Tādā gadījumā šī „zeme” jau būs fāze ar potenciālu starpību. Nav ieteicams iezemēt vairākas ierīces uz vienu „zemi” vienlaicīgi. Starp citu, tieši tāpēc nav ieteicams ieslēgt sadzīves tehniku vienā tīkla filtrā ar datoru, bet monitoru, printeri un sistēmas bloku labāk ieslēgt vienā filtrā.

Bet vislabāk griezties aiz palīdzības pie pieredzējušajiem speciālistiem, kas kvalitatīvi izpildīs diagnostiku ar tālākām ekspluatācijas rekomendācijām.

Iepazīstieties ar tarifiem pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.

Datortehnikas modernizācija

Parasti pēc 2-3 gadiem pēc datora iegādes kļūst skaidrs, ka tā spējas vairs neapmierina Jūsu prasības. Mūsdienu operētājsistēmas, ofisa pielikumi, spēles, attīstoties, prasa arvien vairāk resursu pilnvērtīgajam darbam.
Par rūpīgi iestatīts un regulāri apkalpojams dators ar laiku vairs nevar atbilst lietotāja prasībām, un viņš saskaras ar nepietiekamas veiktspējas problēmu.

Kad visas rezerves veiktspējas palielināšanā uz vispusīgas datora aparatūras un programmu līdzekļu darba optimizācijas rēķinā ir pilnīgi izlietotas, jāpāriet pie radikālākiem mēriem.

Parasti nepietiekamas veiktspējas problēmu daži lietotāji atrisina jauna datora iegādes ceļā, citi – ar esoša modernizāciju (upgrade). Abi varianti, protams, saistīti ar finansu izdevumiem, augstu prasību gadījumā tie var būt diezgan būtiski.

Savlaicīga datora modernizācija palīdz Jums ietaupīt savu naudu! Tomēr, pat pērkot jaunu datoru, pareizi jāuzstāda un jāiestata jauns programmnodrošinājums, kas ir Jūsu veiktspējas garantija darbā, Jūsu programmu saderībā, Jūsu bērnu baudā no spēlēm.

Pēc izejdatiem – esošas datora aparatūras konfigurācijas, uzstādītām programmām, uzdevumiem, ko Jums ir nepieciešams risināt ar tā palīdzību, - mūsu speciālisti izdarīs analīzi, izvēlēsies nepieciešamas saderīgas sastāvdaļas modernizācijai vai palīdzēs izvēlēties konfigurāciju jaunajam datoram.

Kā rāda pieredze un prakse, ekonomiski lietderīgi ir veikt modernizāciju aptuveni reiz 1-2 gados, pēc šī laika notecēšanās izdevīgāk ir pilnīgi vai gandrīz pilnīgi atjaunot datoru.

Mēs piedāvājam Jums modernizēt Jūsu datoru. Ja nepieciešams – paši nopirksim aprīkojumu, uzstādīsim to un iestatīsim. Ja Jums ir nepieciešamas ārējās informācijas ievades un izvades ierīces – mēs pasniegsim Jums konsultāciju, palīdzēsim iegādāties un piegādāsim pie Jums.

Iepazīstieties ar tarifiem pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.

Datora salikšana uz pasūtījumu

Bieži datora pircēja priekšā ir jautājums: "Kādu datoru labāk iegādāties – jau saliktu, gatavu vai izvēlēties sastāvdaļas savam datoram pašam?". Nepieredzējuši lietotāji izvēlēsies, visdrīzāk, jau gatavu sistēmas bloku, smuki izliktu veikala skatlogā ar „krutajiem” galvenajiem parametriem. Tādā gadījumā var nopirkt kaķi maisā...

Savukārt datora salikšana uz pasūtījumu paredz rūpīgu sastāvdaļu atlasi pēc Jūsu uzdotām funkcionālām prasībām jaunajam datoram.

Izmantojot datora salikšanas uz pasūtījumu pakalpojumu, Jūs neuztraucieties par tā sastāvdaļu drošumu un kvalitāti, kā arī būtiski ietaupāt savu naudu. Turklāt, Jūs paši varat kontrolēt saliekama datora saturu.

Mūsu kompānijas speciālisti bezmaksas izvēlēsies Jums optimālu konfigurāciju, kas pilnīgi atbilst Jūsu prasībām un finansu iespējām, sniegs konsultācijas par dažādu ražotāju un sastāvdaļu tipu plusiem un mīnusiem.

Jūs varat iepazīties ar dažiem datora salikšanas variantiem. Mēs vienmēr ejam pretī saviem Klientiem.

Iepazīstieties ar tarifiem pakalpojumam „Izbrauciens uz mājām”.