wrapper

Ziņas

Ja jums ir nepieciešams apvienot datortīklus un filiāles, neatkarīgi no to atrašanās vietas, mūsu uzņēmums piedāvā šo pakalpojumu kvalitatīvā līmenī. Vienotais uzņēmējdarbības tīkls ļauj īpašniekiem organizēt elektronisko dokumentu apriti un kontrolēt visus biznesa procesus. Šādus pakalpojumus izmanto organizācijas ar lielu darbinieku skaitu, piemēram, tirdzniecības bāzēs dažādās pilsētas vietās vai dažādās pilsētās un valstīs.

Uzņēmums Latvijas Tīkli strādā šajā jomā vairāk nekā 10 gadus, un uzņēmuma klienti, , uzskata, ka daudzi uzņēmumi varētu uzlabot savu uzņēmējdarbību un ievērojami samazināt izmaksas, apvienojot uzņēmumus vienotā  biznesa tīklā.

Vienotais biznesa tīkls ļauj:

  • apvienot visu uzņēmuma struktūras apakšnodaļu (filiāļu, ražotņu, noliktavu, tirdzniecības punktu u.c.) datortīklus vienotā korporatīvā datortīklā, neatkarīgi no Latvijas pilsētu skaita, kurās tās atrodas;
  • pieslēgt atkal izveidotās struktūras apakšnodaļas vai mainīt pieslēguma veidu jau esošām struktūras apakšnodaļām;
  • pieslēgt darījumu partnerus Jūsu uzņēmuma tīklam, individuāli nosakot katram lietotājam viņam pieejamo informācijas apmēru un resursus.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem

Vairāk šajā kategorijā: « Serveri: noma Papildnformācija »