wrapper

Ziņas

NAS-serveris

Mūsu kompānija piedāvā Jums risinājumu, kas balstās uz tīkla uzkrājēju bāzes - NAS (Network Attached Storage) serveris. NAS serveris ir iekārta lielo apjomu informācijas glabāšanai, kas nav atkarīga no citu tīkla datoru darba un ir pieejama visiem tā locekļiem. Tas nodrošina maksimālo informācijas glabāšanas vienkāršību un drošību. Ar tīkla kabeļa palīdzību NAS var pieslēgt esošam lokālajam tīklam, kas būs pilnvērtīga alternatīva dārgiem un sarežģītiem ekspluatācijā serveriem. Turklāt, NAS var viegli pieslēgt jebkuram datoram pa USB portu un izmantot kā pārnesamo cieto disku. Galvenā NAS vērtība ir tā universālums: tas atbalsta dažādas operētājsistēmas bez speciāliem draiveriem. Tieši šis universālums ļauj nodrošināt jebkuru datu dublēšanas metodi, kas būs optimālākais tieši Jūsu uzņēmumam.

NAS servera tehniskie dati

83932 linksys-600-x-600

Tīkla pieslēgums: Ethernet 10/100 Mbps

Cietais disks: HDD Seagate SATA II 320Gb 7200 RPM/16Mb (2 шт.)*

Cieto disku slotu skaits: 2 gb.

Disku darba režīms: Spoguļa režīms, Disku secības režīms

Tīkla protokols: TCP/IP

Attālas piekļūves protokols: HTTP

Programmnodrošinājums: Draiveri un utilītas

 

 *- attiecas tikai uz universālo komplektu datu dublēšanai.

Universālā komplekta datu dublēšanai uz NAS bāzes cena - 205, Ls. Komplektā ietilpst bloks (speciālizēta ierīce ar procesoru, integrēto tīkla karti, operatīvo un pastāvīgo atmiņu, diviem USB portiem) un divi cietie diski pa 320 Gb katrs.

Individuālā komplekta datu dublēšanai uz NAS bāzes cena - 127 ,Ls + pasūtīto cieto disku cena. Komplektā ietilpst bloks (speciālizēta ierīce ar procesoru, integrēto tīkla karti, operatīvo un pastāvīgo atmiņu, diviem USB portiem), kā arī viens/divi cietie diski ar specifikāciju, kas atbilst individuālām pasūtītāja prasībam.

Atvieglota komplekta datu dublēšanai uz NAS bāzes cena - 127,Ls.

Komplektā ietilpst tikai bloks – specializēta ierīce ar procesoru, integrēto tīkla karti, operatīvo un pastāvīgo atmiņu, diviem USB portiem. Nepieciešamus servera darbam cietos diskus pasūtītājs komplektē patstāvīgi.

Datorsistēmas speciālists
Sergejs Ševirjovs
(+371) 67780806
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
pirm.-piekt. 9-18