wrapper

Ziņas

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Iegādājoties un uzstādot jaunu drošības sistēmu ne visiem patērētājiem ir zināms to darbības un pielietošanas veidi. Mūsu uzņēmums atklās vairākus iespējamus detektoru neitralizācijas (sabotāžas) veidus.

 

Ekranēšana – tas, droši vien, ir viens no detektoru maskēšanas vieglākiem variantiem. Lai neitralizētu tā darbību, ļaundari pārvieto detektora priekšā jebkuru priekšmetu tādejādi bloķējot tā atklāšanas daļu vai visu zonu.

Un tā, pastāv detektora maskēšanas trīs izplatītākie veidi. Pirmais no tiem, tā ir parasto priekšmetu izmantošana, ko var pārbīdīt un nolikt atklāšanas zonas priekšā. Otrais, drošākais veids, izolācijas lentes vai plākstera izmantošana uz detektora. Bet šie varianti ir iespējami tikai dienas laikā, kad objekts neatrodas zem signalizācijas un detektori neiedarbojas uz kustībām. Trešais neitralizācijas veids ir visai īstenojams, pat pie ieslēgtās signalizācijas. Pie nokļūšanas uz objekta, ļaundaris, atrodoties durvju sliekšņa robežā , var izklīdināt krāsu un pie tam ne tikai bloķēt detektora visu darbības zonu, bet arī nepieļaut signalizācijas iedarbināšanos.

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzrakstiet SIA Latvijas Tīkli ekspertiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 08 Oktobris 2017