wrapper

Ziņas

Kompānija „Latvijas Tīkli” brīdina visus savus klientus, partnerus un draugus par krāpniecību, uz kuru cenšas noķert Latvijas uzņēmējus, kā arī cenšas noķert arī mūs.

2015. gada 9. janvārī savā pastkastītē kompānijas vadītājs atrada vēstuli, kas bija adresēta tieši viņam bez adresāta, bet spriežot pēc markas, vēstule tika atsūtīta no Vācijas. Neskatoties uz to, vēstule tika uzrakstīta angļu valodā, kur tika sacīts par to, ka viņam nepieciešams samaksāt reģistrāciju par kompānijas tirdzniecības markas „Latvijas Tīkli” izmantošanu.

Samaksu 1499.00 EUR apmērā jāveic uz International trademark register bankas rekvizītiem. Protams, tālruņa numurs netika uzrādīts, tikai e-pasts jautājumu gadījumā. Ka kompānija, kura strādā drošības un IT jomā vairāk par 12 gadiem, mēs ne pirmo reizi saskaramies ar krāpnieku viltīgiem paņēmieniem (vīrus, „inficētās” vēstules utt.), tāpēc mēs nekavējoties uzrakstījām Latvijas patentu valdei ar lūgumu paskaidrot, ko nozīmē šī vēstule (rēķins) un ir viņiem ar to visu kāda saskarsme. Kā mēs arī domājām, Patentu valde paziņoja, ka šim rēķinam nav nekāda sakara ne ar Patentu valdi, ne Kopienas preču zīmju iestādi (OHIM), ne ar Pasaules Intelektuālā īpašuma organizāciju (WIPO). Tas nekādā ziņā nav jāapmaksā! Tas vienkārši jāignorē.

Pateicoties kompānijas „Latvijas Tīkli” paziņojumam patentu valde savā mājas lapā uzrakstīja šo jaunumu savā mājas lapā http://www.lrpv.gov.lv/lv/precu-zimes/izmaksas.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu drošību un tāpēc dalāmies ar šo ziņu un lūdzam būt uzmanīgiem saņemot šāda veida vēstules (rēķinus)!

Parūpējaties arī Jūs par savu tuvinieku drošību un dalāties ar šo ziņu.

Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 11 Novembris 2020