wrapper

Ziņas

Arnauduarī sāksim. Iztēlojoties, kaJūsuuzņēmumā kādsdarbiniekskatrudienukavē 10-12 minūtes. Itkā nekas īpašs. Betnedēļā tasjau 50-60 minūtes, mēnesī jaugandrīz 4 stundasnodarbalaika. Pieņemsim, ka šimdarbiniekamtiekizmaksātaalga 400 latuapmērā (vaividēji 19 latipar 8 stundudarbalaiku), tadzaudējuminoikdienaskavējumiemirapmēram 10 latimēnesī. Arī navtiklielsskaitlis. Akodarīt, jauzņēmumā neviensdarbinieksierodasar 10 minūšukavēšanu. Vaiarī near 10, bet 20 vai 30 minūšukavēšanu?

Jasinteresē supieredzedarbalaikauzskaitessistēmuierīkošanā – Zvaniet 67780806, 26414469!

Kas ir darba laika uzskaites sistēma, domājam, ilgi stāstīt nevajag. Plaši lietotais „Laiks ir nauda!” kā nevar labāk atspoguļo izplatīto pieeju darba algas aprēķināšanai: nostrādāji noteikto laiku – saņēmi attiecīgo algu. Kā izskatās automatizētā darba laika uzskaites sistēma vairākums var iztēloties: ID-kartes, kuras ir „jāpīkstina”, nākot uz vai no darba, plus dators pie stingra apsarga pie ieejas vai pie mīlīgas tantiņas kadru nodaļā. Lūk it kā arī visa automatizētā sistēma.

Nestrīdēsimies, ārēji gandrīz tā arī izskatās. Pamēģināsim tikt skaidrībā, kas ir iekšā? Kā viss strādā? Kāpēc, īsti, tas ir nepieciešams? Un vai ir nepieciešams ieguldīt naudu?

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 12 Decembris 2014