wrapper

Ziņas

Agri vai vēlu katrā organizācijā sāk aizdomāties par drošību – kā efektīvāk organizēt cilvēku ieeju un izeju un nepieļaut svešu cilvēku uzturēšanos uzņēmuma teritorijā, pie tam neieguldot pārāk lielu naudas summu?

Izeja no šīs situācijas ir samērā viegla: pietiek ar kontroles sistēmas pirkumu un uzstādīšanu uzņēmumā un Jūs uz aizmirsīsiet par problēmām, kas saistītas ar drošību, uz visiem laikiem. Un lieliskais papildinājums sistēmai varētu būt – Turnikets!

Turniketi ir labi ar to, ka nodrošina ieeju uzņēmuma „pa vienam”, t.i., rindas kārtībā, kas pilnīgi izslēdz iespēju iekļūt svešiem cilvēkiem uzņēmumā.

Turniketi ir viens no tradicionāliem un nozīmīgajiem piekļuves kontroles sistēmas mehānismiem. Tie tiek piemēroti, lai ierīkotu tos pie ieejas telpā vai piekļuves ierobežošanai telpā vai telpas noteiktajā daļā, bet daļa no modelēm var izmantot piekļuves ierobežošanai teritorijā.

Lai pārvaldītu elektromehāniskus turniketus, neieskaitot pulti, varētu tikt izmantoti jebkuras piekļuves kontroles ierīces: dažāda veida kartiņu lasītāji, elektroniskās atslēgas, radio-breloki, tastatūras, utt. tas ievērojami paplašina turniketu izmantošanas jomu, kā arī ļauj kontrolēt darba laiku ar turpmāko tabeles formēšanu.

Darba laika uzskaites sistēmas darbības princips – katram darbiniekam ir personīga ID-karte (individuālais identifikators), bez kura nav iespējams ieiet vai iziet no ēkas. Bieži tieši tādēļ darba laika uzskaites sistēma tiek savienota kopā ar piekļuves kontroles sistēmu. Piekļuves kontroles sistēmas kontrolieris automātiski fiksē darbinieka atnākšanas un aiziešanas laiku, kad karte ir aktivēta uz ieeju/izeju. Rezultātā – piekļuves kontroles sistēma fiksē laiku, kad darbinieks atnāca/aizgāja, kā arī darbinieku prombūšanu darba laikā, kas arī tiek prasīts no darba laika uzskaites sistēmas. Laiks, ko darbinieki pavada darbā, tiek fiksēts sistēmas datu bāzē. Programnodrošinājums, atkarībā no uzdevuma, ļauj automātiski izrēķināt darba algu, ierēķinot virsstundas un nakts stundas. Mūsdienu darba laika uzskaites sistēmas ļauj izveidot maiņu darbu grafikus, ievietot informāciju par slimības lapām un atvaļinājumiem, kas ir nepieciešama darba algas aprēķināšanai.

Ja Jūs interesē mūsu pieredze darba laika uzskaites sistēmu ierīkošanā – Zvaniet 67780806, 26414469!

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 12 Decembris 2014