wrapper

Ziņas

Industrijas ziņas

Macroscop prezentē tukšo plauktu detektoru – jaunu risinājumu pārdošanas palielināšanai mazumtirdzniecībā

Macroscop, IP videonovērošanas sistēmu programmatūras izstrādātājs prezentē tukšo plauktu detektors – jauns intelektuālais modulis veikalu peļņas palielināšanai.

Tukšo plauktu detektors Macroscop nekavējoties paziņo veikala darbiniekam par tukšo plauktu, lai to laikus piepildīt ar precēm, bet veikals – nezaudēt peļņu.

Kā darbojas tukšo plauktu detektors?
Modulis iegaumē 100% aizpildīta plaukta etalonattēlu. Darba laikā tas nepārtraukti salīdzina plaukta pašreizējo stāvokli ar precēm un etalonattēlu. Ja no plaukta ir paņemta prece un tā ir daļēji tukša, videosistēma par to paziņo veikala darbiniekam.

Operators var iestatīt pārrobežu plaukta aizpildījuma procentuālo vērtību, kurā saņems paziņojumu, lai izvairītos no pārmērīgiem ziņojumiem. Kā arī uzstādīt ērtu informēšanas veidu – signāla veidā klientu programmā Macroscop, īsziņu uz savu tālruni, paziņojumus Viber, WhatsApp un Telegram vai e-pasta vēstulēs.

Pieslēdzot tukšo plauktu detektoru savā videonovērošanas sistēmā, veikala pārvaldnieks vai īpašnieks:
- samazina izmaksas, samazinot darbinieku skaitu, kuriem nepārtraukti jāizseko tukši plaukti tirdzniecības zālē;
- palielina peļņu, ņemot vērā, ka pircējiem vienmēr ir pieejamas jebkuras preces no veikala preču klāsta.
“Macroscop” plauktu aizpildījuma detektors ir kļuvis par jaunu instrumentu efektīvu risinājumu portfelī mazumtirdzniecībai. Šodien tajā ietilpst apmeklētāju skaita intelektuālie moduļi, cilvēku skaitīšana rindā, personāla aktivitāšu kontrole, autonumuru atpazīšana, kustības intensitātes siltumkarte, kā arī atstāto priekšmetu, dūmu un uguns detektori.
Precizēt tukšo plauktu un vērtību detektora lietošanas nosacījumus, kā arī pasūtīt testēšanas moduli savā objektā, var sazināšoties ar Latvijas tīkli speciālistu.

Lasīt vairāk...

Macroscop atbalsta sadarbību ar SCADA+, programmatūra tehnoloģisko procesu kontrolei

Macroscop, profesionālā programmatūra IP-videonovērošanas sistēmām, ir integrēta ar SCADA+, specializēto programmatūras kompleksu TPVAS (Tehnoloģisko procesu vadības automatizētās sistēmas) projektu izstrādei un palaišanai.

SCADA+ risinājums ir plaši izmantojams ražošanas uzņēmumu, atradņu, elektrostaciju tehnoloģisko procesu kontrolei.

Videosistēmas Macroscop un
monitoringa sistēmas SCADA+ kopīgais darbs ļauj iegūt vienuviet specializētu informāciju par ražošanas procesiem, tehnoloģiskos rādītājus un kontrolējamo objektu stāvokļa videodemonstrēšanu.

Instalējiet IP kameras, lai pārraudzītu atsevišķus sensorus, darbstacijas, cauruļvadu posmus un jebkuru citu svarīgu ražošanas procesa tehnoloģisko komponentu, un varat kontrolēt to darbu, salīdzinot datus no SCADA + un video no Macroscop novērošanas sistēmas.


Paplašiniet drošības sistēmu iespējas, apvienojot Macroscop videonovērošanu ar citiem drošības, audita un automatizācijas rīkiem.

 

Lasīt vairāk...

Macroscop - tas ir pārdošanas pieauguma un mazumtirdzniecības peļņas palielināšanas instruments

Macroscop – tas ir pārdošanas pieauguma un mazumtirdzniecības peļņas palielināšanas instruments

Vai jūs joprojām domājat, ka videonovērošana ir tikai par drošību? Mēs ar Macroscop esam gatavi pierādīt, ka videonovērošana mazumtirdzniecībā ir drošība, peļņa, izdevumu samazināšana un rutīnu procesu automatizācija.
Šodien praktiski katrā veikalā (no mazveikaliem blakus mājai līdz lieliem tirdzniecības centriem) ir uzstādīta videonovērošanas sistēma: no 2-3 līdz simtiem videokameru. Nezināšanas deļ bieži videonovērošana tiek izmantota vienīgi apsardzei un drošības nodrošināšanai. Patiesi, sākotnēji novērošanas kameras tika uzstādītas tieši šo uzdevumu risināšanai, bet modernās tehnoloģijas un bagātais funkcionālis, kas ir pieejams Macroscop lietotājiem šodien, šo sarakstu paplašina vairākas reizes.
Pateicoties intelektuāliem moduļiem Macroscop programmatūra ļauj pārveidot videonovērošanas sistēmu par pārdošanas pieauguma un peļņas palielināšanas instruments veikalu un tirdzniecības centru īpašniekiem.


1. Pieslēdzot apmeklētāju skaitīšanas moduli, Jūs saņemsiet informāciju par cilvēku skaitu, kuri apmeklējuši noteiktu nodaļu vai visu veikalu. Salīdzinot tos ar faktisko pārdošanas apjomu, varēsiet novērtēt konversiju no apmeklētāja uz pircēja.

Ja konversija nav pietiekami augsta, var iedarbināt atlaides akcijas, un jau pēc tam novērtēt to efektivitāti ar to pašu moduļa palīdzību. Var arī pievērst uzmanību veikala personāla darba kvalitātei un pielāgot viņu pieeju saskarsmei ar potenciālajiem pircējiem un tieši pārdošanai.

image001mcr

2. Izmantojot satiksmes intensitātes siltuma karti, Jūs saņemsiet datus par apmeklētājiem vispopulārākajiem pārvietošanās maršrutiem tirdzniecības zālē. Lai palielinātu pārdošanas, varat koriģēt preces izvietošanu un novietot noteiktu produkciju tieši šajos maršrutos.

image002mcr

3. Izmantojot apmeklētāju skaitīšanas moduļa datus, kas uzstādīti dažādos tirdzniecības centra punktos, kā arī satiksmes intensitātes siltumkarti, tirdzniecības centra telpu īpašnieks var noteikt apmeklētāju iecienītākās vietas. Un iznomāt šīs tirdzniecības vietas ar augstāko nomas likmi.

4. Uzstādot sistēmā tukšo plauktu detektoru, Jūs nodrošināsiet tūlītēju paziņojumu veikala darbiniekiem par tukšo plauktu, lai viņi varētu laikus piepildīt tās ar precēm, bet veikals – nezaudētu peļņu.

5. Arī pārdošanas apjomus var panākt, paaugstinājot pircēju lojalitāti noteiktam veikalam vai nodaļai. To var izdarīt, izmantojot cilvēku skaitīšanas rindā moduļa datus. Ja rindā esošo cilvēku skaits noteiktajā kasē pārsniedz pieļaujamo vērtību, veikala darbinieks saņems attiecīgu paziņojumu. Tas ļaus operatīvi atvērt jaunas klientu kases, kas palīdzēs izvairīties no neērtībām pircējiem.

image003mcr

Visi videonovērošanas sistēmas dati, kas ļaus palielināt veikala peļņu un palielināt pircēju lojalitāti, Macroscop sniedz ērtā veidā: pārskati, tabulas un krāsu shēmas, kuras ir saprotamas pat lietotājam bez speciālām tehniskām zināšanām. Vienkārša uztverei informācija ir noderīga mārketingiem, preču zinātniekiem, tirdzniecības biznesa pārvaldniekiem un īpašniekiem.

Gramatiski pareizi izveidojot veikalu un tirdzniecības centru videonovērošanas sistēmu, to komponentu un iekārtu izmaksas var būt vairākkārt atmaksātas.

6300 + Krievijas un vēl 54 pasaules valstu veikali un tirdzniecības centri jau saņem labumu no videonovērošanas sistēmām uz Macroscop bāzes.

 

Lasīt vairāk...

Macroscop piedāva jaunu rindas garuma noteikšanas moduļa versiju (2.5. versija)

Macroscop piedāva jaunu rindas garuma noteikšanas moduļa versiju (2.5. versija)

Macroscors anonsē jaunāku programmatūras versiju IP kamerām 2.5 un iepazīstina lietotājus ar tās pamatfunkcijām.

Sākot ar Macroscop 2.5, lietotājiem būs pieejama jauna rindas garuma noteikšanas moduļa versija. Modulis ir paredzēts rindā esošo cilvēku skaita noteikšanai un pārsvarā izmantojams riteila videosistēmās.

Atjauninātā rindas garuma noteikšanas moduļa galvenās priekšrocības:

  •   darbs plašā nosacījumu diapazonā: jaunajai moduļa versijai, uzstādot kameras leņķi, jābūt no 40 līdz 70 grādiem uz vertikāli, kamēr vecajai versijai tiek izvirzītas stingras prasības – kamerai jābūt vertikāli uz leju;

 

 

moduļa jaunā versija: 

 pieļaujamais kameras slīpuma leņķis ir 40-70° vertikāli

     

 

vecā moduļa versija: 
kameras uzstādīšana stingri vertukāli

 

 

  •                   augsta detektēšanas un cilvēku skaitīšanas rindā precizitāte  – līdz 90%;
  •                   minimālie iestatījumi: moduļa pamatiestatījumiem tikai ir jānorāda zonas, kurās jāveic skaitīšana.

Rindas garuma noteikšanas modulis operatīvi paziņo videonovērošanas sistēmas lietotājam, ka cilvēku rindā pie kases ir parāk daudz (pārsniegts iestatīts līmenis). Izmantojot šos datus, veikala darbinieki var atvērt jaunas kases un tādējādi samazināt pircēju gaidīšanas laiku. Izmantojot izveidoto modulim statistiku par atsevišķiem laika posmiem (diena, nedēļa, mēnesis), var kopumā koriģēt kases darba grafiku. Macroscop moduļa datu apstrāde palīdzēs palielināt pircēju lojalitāti un samazināt veikala materiālās izmaksas.

 

Atjauninātais rindas garuma noteikšanas modulis būs pieejams Macroscop 2.5 lietotājiem sakot no 2018. gada decembra.

 

Lasīt vairāk...

HIKVISION - NVR 4.0 jaunināšana

Uzņēmums Hikvision izdeva jaunu mikroprogrammas versiju NVR 4.0 tīkla videoreģistratoriem. Mikroprogramma tiks atbalstīta NVR Hikvision Super I un I sērijā un nomainīs esošo NVR 3.0.

Pateicoties pilnīgi jaunam dizainam, harmoniskam lietotāja interfeisam un paplašinātām intelektuālajām funkcijām, jaunas paaudzes atjauninājums ļaus padarīt operatoru darbu daudz vieglāk un ātrāk.

Jaunas funkcijas:

- Mērķa noteikšana. Hikvision kameras atrastā mērķa attēls var būt ne tikai ierakstīts kā atsevišķs kadrs un pievienots ierakstītajam video, bet arī parādīts atsevišķā notikumu logā;


- Videologu ērta izvēle un slaida slidināšana. Lietotāji var atvērt attēlu no kameras jebkurā logā ar vienkāršu klikšķi uz ierīces no saraksta. Logu var pārvilkt uz jebkuru multiekrāna segmentu;


- Miniatūras demonstrēšana. Ar video saistītus sīktēli (attēli) var būt parādīti puscaurspīdīgā režīmā, pārvietojot peles kursoru pa ieraksta skalu;


- Vairākuzdevumu režīms. Lietotāji var turpināt darboties izvēlnē video eksportēšanas laikā;


- Darba ar kamerām grafiskais režīms. Kameru sarakstu var parādīt sīktēlu režīmā (attēli no kameras) un viegli noteikt novērošanas ainu un kameras uzstādīšanas vietu;

Uzlabotā NVR 4.0 mikroprogramma ietver intelektuālu lietojumprogrammu Smart Data Release, kas ļauj lietotājiem pielietot dažadus iestatījumus kritiskiem un mazāk svarīgiem ierakstiem, lai palielinātu glabāšanas laiku. Pieejama arī lietojumprogramma HDD Health Management (izstrādāta kopā ar Seagate), kas ļauj novērot HDD stāvokli reāllaikā, paaugstinot drošības līmeni un arhīva drošību.

 

 

Avots http://hikvision.ru/press/180316095212

Lasīt vairāk...

Hikvision paziņo par savu videokameru integrāciju ar Milestone XProtect programmatūru

Kompānija Hikvision, vadošais pasaules videonovērošanas risinājumu nodrošinātājs, paziņo par jauna plagina palaišanu siltumvīzijas un Speed Dome videonovērošanas kamerām.

Risinājums radies Ķīnas uzņēmuma turpinošās sadarbības ar savu stratēģisko partneri Milestone Systems rezultātā. Šis risinājums sniedz iespēju apsardzes dienestu un monitoringa centru darbiniekiem darboties efektīvāk.

Hikvision modulis priekš Milestone XProtect® ļaus videonovērošanas sistēmas operatoram saņemt trauksmes signālus no siltuma un Speed Dome novērošanas videokamerām Hikvision. Ap objektiem vai cilvēkiem, kuri var radīt interesi drošības dienestam, tiek veidotas virtuālās robežas un tiek rūpīgi kontrolētas ar iekārtām.

Šādas virtuālās robežas tiešām palielina operatoru, kas izmanto labākās Hikvision novērošanas kameras un programmatūru no Milestone, darbības efektivitāti. Milestone programmatūrā installējams plagīns ir balstīts uz SDK Milestone, konfigurēšana un pārvaldība notiek no XProtect ® Management Client interfeisa.

Hikvision partneru attiecību nodaļas vadītājs Jenss Bertelsens teica: “Hikvision un Milestone ir izdarījuši vēl vienu svarīgu soli divu platformu ciešas integrācijas nodrošināšanai. Šis ir ļoti pievilcīgs piedāvājums tirgum, kas vienkāršo integrāciju un uzstādīšanu, kā arī nodrošina vizuālo kontroli pār notiekošo videonovērošanas zonā.”

Hikvision ir pasaules populārākais inovatīvo ierīču un videonovērošanas sistēmu ražotājs. Bez videonovērošanas sistēmām Hikvision paplašina savu darbību ar “gudrās mājas” risinājumiem, ražošanas automatizācijas sistēmām un autotransporta elektroniku. Šobrīd Hikvision štābs pārvalda meitas uzņēmumus 33 reģionos visā pasaulē.

Milestone Systems ir vadošais programmatūras izstrādātājs un programmatūras videonovērošanas sistēmu vadīšanai piegādātājs - tehnoloģijas, kas palīdz nodrošināt drošību, aizsargāt aktīvus un uzlabot biznesa efektivitāti.

Lietotāji saņems lielas priekšrocības, apvienojot divu labāko pasaules videonovērošanas spēlētāju lēmumus.

 

 

Avots: overseas.hikvision.com.

Lasīt vairāk...

SABIEDRĪBA. CILVĒKS. DROŠĪBA. 2016

2016. gadā 22. - 23. aprīlī, Rīgā
Tiek rīkota tradicionālā starptautiskā zinātniski - praktiskā konference:

Drošība un tiesiskums saistībā ar ģeopolitiskajiem riskiem
Organizatori: Society Baltic Security (SBS)

Lasīt vairāk...

Jaunums Latvijas apsardzes tirgū!

GSM bezvadu apsardzes signalizācijas sistēma (darbojas GSM tiklā)

Pamatkomplekts (BEZMAKSAS - klientam uz apsardzes laiku tiek nodots lietošanā):

  • Apsardzes sistēmas vadības panelis;
  • Kustības detektors;
  • Durvju magnētiskais detektors;
  • Sirēna;
  • Strāvas adapteris;
  • Tālvadības pults (2 gab.).
Lasīt vairāk...

SABIEDRĪBA. CILVĒKS. DROŠĪBA. 2015

2015. gada 24. – 25. aprīlī notiks ikgadējā starptautiska zinātniski praktiska konference: LIKUMĪBA, DROŠĪBA UN TIESISKĀ KĀRTĪBA SABIEDRĪBAS TRANSFORMĀCIJAS ĢEOPOLITISKAJOS APSTĀKĻOS

Lasīt vairāk...