wrapper

Ziņas

Pavisam nesen videonovērošanas sistēmas tika uzstādītas lieliem uzņēmumiem un lielu uzņēmumu teritorijās. Iesākumā tas varētu šķist jocīgi, bet, ja paskatās statistiku un personīgo pieredzi, video kontrole novērš 70% neapdomātu cilvēku darbības. Biznesa sievietes pēc bērna piedzimšanas turpina strādāt un ir spiestas atstāt savu bērnu kopā ar auklīti, pakļaujot bērnu riskam. Video novērošanas uzstādīšana pilnībā likvidē darbinieku amorālu uzvedību. Mazos uzņēmums ir grūti novērtēt videonovērošanas nepieciešamību, jo varētu šķist jocīgi, ka jūs sēžat savam darbiniekam pretī, bet vērojat viņu ar videonovērošanas palīdzību. Ja jums ir savs kabinets, jūs bieži dodaties satikties ar klientiem ārpus biroja un darbinieki paši regulē savu darba ritmu, tad zaudējumu iespējamība ir palielinājusies vairākas reizes. Tā rezultātā uzņēmums bieži maina savus darbiniekus un biznesam kaut kas nav kārtībā. Vai nu jums ir iespēja kontrolēt savu biznesu, vai jūs ļaujat to darīt saviem darbiniekiem, kuri kontrolē paši sevi, Jūs un jūsu biznesu.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Attālinātas caurskatīšanas iespēja

Atrodoties savā kabinetā, mājās vai komandējumā Jūs varat īstenot video arhīva caurskatīšanu un pilnīgi kontrolēt situāciju Jūsu ofisā, mājās vai objektā. Lai realizētu caurskatīšanu ir pietiekams, lai Jums būtu dators ar pieeju Interneta tīklam.

Kā arī tāds risinājums var tikt piemērots tiem, kuri izmanto auklītes pakalpojumus bērnu pieskatīšanā. Atrodoties darbā , Jūs varat būt pārliecināti, kā ar Jūsu bērnu viss ir kārtībā.

Ierakstāmo iekārtu veidi

Autonomas – tās ir pabeigtas iekārtas ar iebūvētajiem cietiem diskiem, pēc izskata līdzīgas DVD atskaņotajiem. Papildus var būt apgādātas ar CD/DVD piedziņu, lai pārvietotu arhīvus uz ārējiem nesējiem. Tiek vadītas ar virsējā paneļa taustiņu palīdzību.

Uz datora bāzes – datorā tiek uzstādīta video tveršanas plate ar pieslēgtajām apsardzes telekamerām. Ir nepieciešams instalēt specializēto programmnodrošinājumu, ar kuru palīdzību sistēma tiek vadīta. Par minēto sistēmu galveno vājumu var nosaukt Windows operētājsistēmas nestabilu darbu.

Numuru noteikšana

Tā ir ar identifikācijas numuru objektu noteikšanas, uzskaites un analīzes sistēma. Objekti varētu būt:

  • automašīnas, kas kustas plūsmā un tiek nokļuvušās videokameras „redzes” laukumā,
  • vilciens ar vagonu numuriem,
  • konveijera produktu ražošana, kas tiek numurēti un nokļuvuši videokameras „redzes” laukumā.

Numura esība jebkuras plūsmas objektos tikai paplašina uzskaites, apstrādes, analīzes un sistēmas ieprogrammētas reakcijas iespējas. Sistēma var identificēt objektu pēc tā numura un noreaģēt saskaņā ar noregulēšanām. Pārbaudīt un izdot informāciju par to, ka automobilis tika aizdzīts, pārskaitīt un identificēt garāmgājējā vilciena visus vagonus vai vienkārši atvērt barjeru automobiļu pieturas vietā, nolasot piebraukušās mašīnas numuru.

Ierakstāmo iekārtu darbības režīmi

Pēc kustības detektora – mūsdienas digitālās videonovērošanas sistēmas ir spējīgas analizēt videosignālu no videokameras uz kustību kameras novērošanas zonā.

Ierakstāmās iekārtas var rakstīt kā nepārtraukti, kā arī pēc notikumiem:

  • Pēc arējā apsardzes adaptera – ieraksts var tikt aktivizēts pēc signāla no apsardzes adaptera, piemēram, no telpiska adaptera.
  • Pēc kustības kamerā – kaut kāds notikums notiek priekš kameras objektam.
  • Pēc pieejas sistēmas signāla – ieraksts tiek aktivizēts pēc signāla no pieejas kontroles un vadīšanas sistēmas.
  • Pēc saraksta – ieraksta laiks tiek programmēts pēc nedēļas dienām un diennakts laika.

Tāmi, EUR 20.00 vērtībā, mēs izstrādāsim jums bezmaksas.

 

Korporatīvo klientu attīstības nodaļa
Aleksandrs Jemeļjanovs
(+371)67780806
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
pirm.-piekt. 9-18