wrapper

Ziņas

1. Automatizētā vadība – gaisma ieslēdzas tiklīdz Jūs ienākat telpā un izslēdzas nelielu laika sprīdi pēc Jūsu aiziešanas. Šī funkcija tiek izmantota caurstaigājamās telpās, kāpņu telpās un piemājas laukumā. Pastāvīga apgaismojuma vajadzības gadījumā gaismu šajās zonās var ieslēgt ar parasto slēdzi.

2. Gaismas ainavas izveidošana – vairāku gaismas avotu vienlaicīga ieslēgšana iespējama pēc vienas komandas, kura tiek padota ar universālās pults, stacionārā sensora paneļa, portatīvā datora, taustiņu paneļa un parastā slēdža palīdzību.

3. Gaismas spilgtuma vadība – no jebkuras vadības pults  «Inteleģentajā Mājā» vai tālvadības pults pēc Jūsu vēlēšanās var izmainīt apgaismojuma spilgtumu.

4. Apgaismojuma vadība no taimera  – gaismas laika ieslēgšanas un izslēgšanas programmēšana, kā arī apgaismojuma režīma izmainīšana. Piemēram, pēc Jūsu noteiktā laika, gaisma automātiskajās ieslēgšanās zonās no kustību sensoriem ieslēgsies tikai uz pusgaismu. Tāpat Jums ir iespēja noteikt ieslēgšanas un izslēgšanas laiku piemājas laukumā.

5. Apgaismojuma vadība atkarībā no diennakts laika – apgaismojuma sensors sistēmā  «Inteleģentā māja» ļaus automātiski ieslēgt gaismu līdz ar tumsas iestāšanos.

6. Elektroenerģijas atslēgšana – izejot no mājas, nospiežot tikai vienu taustiņu ir iespejams izdzēst gaismu visā mājā un atslēgt no elektroenerģijas apgādes vajadzīgās elektrorozetes.

7. Landšafta apgaismojums – sensorā vadība, kurā var būt apvienoti iecirkņa gaismas avoti. Laukumā gaismu var ieslēgt un izslēgt no sienas paneļa neizejot no mājas vai no tālvadības pults. Iespējama automātiska gaismas ieslēgšana atverot vārtiņus vai iebraucot ar mašīnu garāžā.

8. Mājās esamības imitācija – gaisma ieslēdzas pēc iepriekš ieprogrammēta scenārija saimnieka prombūtnes laikā, radot ilūziju par cilvēku esamību mājā. Apsardzes režīmā, ļaunprātīgas ielaušanās teritorijā gadījumā,  kaimiņu uzmanību var pievērst ar gaismas prožektoru vai žoga pieslēgšanos mirgojoša režīma apgaismojumam.