wrapper

Ziņas

Videonovērošanas sistēma nodrošina:

1. Iebraucamo vārtu novērošanu – tiek uzstādīta āra telekamera ar pārlūkošanas laukumu mājās teritorijā iebraucamo vārtu priekšā un vārtiņiem. Attēls no telekameras tiek nosūtīts uz video domofona ekrānu, kurš tiek uzstādīts priekštelpā. Papildus attēlu var skatīt uz viena no televīzijas tīkla kanāliem no jebkura televizora mājā.

2. Teritorijas videokontrole – tiek uzstādītas āra stacionārās un pagriežamās videokameras. Iespējams attēla ieraksts no visām kamerām uz videoreģistriem ar cieto nesēju.

3. Stacionāro un dzīvo objektu novērošana (mašīna, bērni u.c.)

4. Slēptā novērošana – Novērošana ar slēptajām kamerām nodrošinās pilnu kontroli visiem notikumiem Jūsu mājā, kas notiek Jūsu prombūtnes laikā. Jūs varēsiet novērot apkalpojošā personāla darbu, sekot tam, cik labi aukle pieskata Jūsu bērnu u.c. Šim nolūkam ideāli piemērotas ir miniatūras telekameras un kamuflētās kameras apsardzes un ugunsdrošības devējos.

Jūs varat izskatīt attēlus no telekamerām arī caur  Web-interfeisu. Ir pietiekoši, ja ir piekļuve Internetam, un tas dod iespēju kontrolēt visu māju. Un vēl, atrodoties dzīvoklī, birojā, jebkurā vietā, kur ir piekļuve internetam, var, piemēram, kontrolēt celtniecības darbu norisi piepilsētas mājā.

Apsardzes sistēmas varianti

1. Iekļuves telpās kontrole – ļauj kontrolēt mājas vai dzīvokļa iekštelpas. Saņemot signālu par nelikumīgu iekļūšanu, sistēma informēs Jūs par radušos avāriju sazvanoties pa telefonsakaru līniju, GSM, nosūtīs trauksmes SMS-ziņojumu, kā arī nosūtīs signalu uz apsardzes struktūru paneli. Ieslēgs sirēnu un āra gaismas signālu, lai zagļus aizbiedētu.

2. Perimetra kontrole – kustības sensori, kuri ieslēgs avārijas signalizāciju ielaušanās gadījumā Jūsu prombūtnes laikā. Kā arī ļauj uzstādīt āra ielaušanās kontroli tajā laikā, kad Jūs atrodaties mājās iekštelpās, šajā gadījumā bloķējot jebkuru Jūsu noteikto lauku (vai durvis un logu).

3. Cilvēku esamību imitācija – Jūsu ilgstošās prombūtnes laikā sistēma, pēc Jūsu uzstādītā grafika ieslēgs gaismu, mūziku, atbīdīs aizkarus, radot ilūziju, ka Jūs atrodaties majās.

4. Piekļūšanas norobežošana – sistēmā var būt paredzēti vairāki piekļuves līmeņi pie vadīšanas (saimnieks, ģimenes locekļi un viesis). Tādā veidā, tiek ierobežots personu skaits, kuri pilnā apmērā var vadīt sistēmu.

5. Trauksmes poga – atrašanās vietu un trauksmes pogas funkcijas noregulēšanu Jūs varat izmantot dažādos veidos, saskaņā ar Jūsu dzīves veidu.

6. Apsardzes uzstādīšana/noņemšana – apsardzes sistēmas signalizācija piedāvā dažādus veidus uzstādīt un noņemt apsardzi no objekta (Tradicionālā kodēšana, no piekariņa, ar atslēgu)

GSM apziņošana

Sistēmā tiek organizēta notikumu pārraide (gadījumā, ja rodas jebkuri pārrāvumi ierīcēs, ierīču pāreja ārpuskārtas darba režīmā vai ceļoties kritiskajiem klimatiskajiem parametriem telpās) un trauksmes (nesankcionētas iekļūšanas telpā gadījumā, aizdegšanās, gāzes noplūde, ūdens sūce) SMS –ziņojumi uz  GSM-telefoniem.