wrapper

Ziņas

Ja Jūsu tīmekļa vietnei nav nepieciešama servera izsniegšana un tās ir vienkāršas tīmekļa lappuses un skriptu klāsts – šis pakalpojums ir domāts tieši Jums. Ērtākais un populārākais veids kā ievietot web lapās internetā - īrēt telpas uz servera. Šāda klientu tīmekļa vietņu izvietošana mūsu kompānijas serveros ir hostings. Šī pakalpojuma nosaukums cēlies no angļu vārda host, kas nozīmē - īpašnieks. Tas nozīmē, ka jūs izmantojat vietu uz mūsu servera, bet ir varat pastāvīgi piekļūt savai mājas lapai. Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā nepieciešamo vietu uz cietā diska, kā arī pakalpojumu komplektu, kas parasti ietver klienta piekļuvi failiem izmantojot FTP. Tas ļauj visus failus, kas atrodas uz servera, kopēt, labot vai izdzēst. Pakalpojumā ir iespēja iekļaut e-pasta apkalpošanu, programmu apstrādi utt.

Uzņēmums Latvijas Tīkli nodrošina uzticamu un kvalitatīvu virtuālo hostingu Jūsu tīmekļa vietnēm, izveido nosacījumus to nepārtrauktai darbībai. Un neaizmirstiet, ka jūsu vietnes ievietošana mūsdienīgā Eiropas datu centrā ar lielu ātrumu un nepārtrauktu elektroenerģijas padeve, ļaus Jums vienmēr būt pieejamiem un viegli sasniedzamiem.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem.

!

Lielām kompānijām mēs piedāvājam serveru fizisko izvietošanu mūsu telpās. Serveris paliek Klienta īpašumā un Klients īsteno servera, kā arī programmatūras tehnisko apkalpošanuJa nepieciešams, mēs varam veikt pilnu servera iestatīšanu ar  Linux, FreeBSD, Windows NT/2000 platformām.

 Kompānija „Latvijas tīkli” uzņemas atbildību par:

  • uzticamu serveru darbību, kuri nodrošina tīmekļa hostingu;
  • savu klientu tīmekļa vietņu pieejamību, izmantojot uzticamus sakaru kanālus;
  • savlaicīgu programmatūras atjaunināšanu, kura atbalsts tīmekļa hostingu;
  • datu aizsargāšanu, ka arī sniedz saviem klientiem tehnisko atbalstu.

Tarifi:

 

Junior

Business

Delux

Delux Plus

Professional

Abonēšanas maksa

3,10 /men

6,05 /men

12,30 /men

20,50 /men

25,61 /men

Disku telpa

100Mb

300 Mb

1000MB

2000Mb

5000Mb

Pieslēgums bez maksas

Traffika skaits

neierobežots

Rīkjosla

Plesk demonstrācijas versija (lietotājvārds: "client", parole : "plesk")

Vietņu skaits.

1

2

5

10

20

E-mail adreses

5

10

neierobežots

Datubāzes MySQL

-

2

4

5

10

Izsniegtā IP-adrese

2 ls/mēnesī

 

!

Pārvietošana no cita piegādātāja legādājoties vienkārši norādiet, ka jums jāpārvieto domēnu no cita piegādātāja, un mēs to paveiksim ātri un bez kavējumiem.

Iegādājoties klasiskā hostinga pakalpojumu, Jūs sniedzat iespēju milzīgai Internet tīkla auditorijai saņemt pieeju informācijai par Jums vai par Jūsu firmu. Kā nopirkt hostingu?

Nopirkt Hostingu ir ļoti vienkārši! Jums ir:

  • jāizsūta savus rekvizītus uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • jāizsūta kontaktinformāciju.
  • jānorāda vēlamo pakalpojumu klāstu
  • Jums izsūtīs līgumu pa e-pastu
  • Līgumu jāizdrukā
  • Jāparaksta no savas puses

Pēc tam kad mēs saņemsim līgumu no Jums, mēs parakstīsim to no savas puses un izsūtīsim Jums atpakaļ ierakstītā vēstulē kopā ar rēķinu un informāciju par pieeju serverim. Kā arī, Jūs varat personīgi ierasties birojā pēc šīs adreses, lai noslēgtu līgumu.

Naudas atmaksa!

Juridiskām personām mēs sniedzam iespēju neriskējot pārliecināties mūsu pakalpojumu kvalitātē un apkalpošanas ātrumā. Jā kādu iemeslu dēļ Jūs nevēlaties izmantot mūsu hostingu, tad 30 dienu laikā kopš sadarbošanās sākuma Jūs varat pieprasīt naudas atmaksu. Šajā gadījumā, ne vēlāk kā pirms 3 dienām Jums jābrīdina par naudas atmaksas vēlmi. Pieprasījumi tiek pieņemti pa pastu vai faksu. Un summa būs atmaksāta 2 nedēļu laikā, gadījumā, ja klients nav pārkāpis līguma nosacījumus.