wrapper

Ziņas

Prese par mums

E-zurnals@coffee break

Esam priecīgi sveikt mūsu klientus un lasītājus jaunajā elektroniskā žurnālā. Sveicot uzņēmumu „Latvijas Tīkli” ar 10-gadu jubileju, nolēmām uzaicināt visus uz tasīti gardas kafijas.

Uzņēmuma svarīgākais sasniegums ir sadarbība ar mūsu klientiem un biznesa partneriem. Mēs esam patiesi priecīgi, ka mēs esam kļuvuši par īstiem draugiem. Šajā žurnālā, mēs vēlamies rakstīt ne tikai par mūsu sasniegumiem, bet arī problēmām, kas laiku pa laikam rodas uzņēmējdarbībā. Mēs kopā varam pārvarēt visas grūtības.  Mēs varam iepazīt viens otru un turpināt organizēt interesantas un noderīgas biznesa tikšanās. Šobrīd mēs kontaktēsimies žurnālā „Coffee Break”.

Lasīt vairāk...

IT ārpakalpojumi. Cīņa ar mītiem.

Mūsdienu pasaulē arvien biežāk tiek izmantots ārpakalpojumu modelis. Kā IT pakalpojumu jēdzienu saprot veselo spektru darbu informācijas tehnoloģiju izmantošanas jomā. Visizplatītākie ir administratīvo funkciju risinājumi (sevišķi konsaltings un tieša palīdzība IT tehnikas vai Interneta provaidera izvēlē), datortīklu aprīkojuma apkalpošana, kā arī konsultācijas šajā jomā.

Kāpēc informācijas tehnoloģijas ir nepieciešamas biznesā – skaidrs ja ne visiem, tad vismaz absolūtam vairākumam Latvijas uzņēmumu vadītāju. Savukārt, viedokļi uz IT ārpakalpojumu nepieciešamību var atšķirties būtiski. Pietiek sākt runāt par šo priekšmetu, un jebkura auditorija uzreiz sadalās uz tiem, kas neredz uzņēmuma IT infrastruktūras vadīšanas nodošanā „svešam” nekā neparasta, un uz tiem, kas zvēra, ka nekad un ne par ko nelaidīs „svešu kazu” savā „dārzā”.

Lasīt vairāk...