wrapper

Ziņas

Lielajiem, korporatīvajiem klientiem ir nepieciešami komplekso uzdevumu risinājumi, kuri ir saistīti ne tikai ar telefonijas pakalpojumu sniegšanu un pieeju Internetam, bet arī ar filiāļu apvienošanu vienotā tīklā, drošas un nepārtrauktas datu pārraides organizāciju.

Kompānija „Latvijas tīkli”, izmantojot pašu tīkla iespējas, kā arī partneru komunikāciju resursus, palīdzēs Jums apvienot attālinātos lokālos tīklus vai to segmentus vienotā korporatīvā tīklā. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze tīklu veidošanā lielām kompānijām, tāpēc viņi ir gatavi piedāvāt optimālus risinājumus sakaru organizēšanā starp teritoriāli attālinātām filiālēm, ka arī nodrošināt visus birojus ar ātrgaitas pieeju datu pārraides tīklam un Interneta pieslēgumam.

Visi piedāvājamie risinājumi tiek īstenoti, ņemot vērā klientu individuālās prasības par datu pārraides ātrumu, informācijas aizsargāšanas pakāpi, kā arī filiāļu un biroju pieslēgšanas paņēmienu Interneta tīklam. Uzņēmuma speciālisti izstrādās Jūsu teritoriāli attālināto biroju un filiāļu apvienošanas projektu vienotā tīklā, izveidos datu pārraides kanālus vai iznomās tos. Interneta pieeju nodrošina izdalīts kanāls ar ātrumu no 64 Kbit/s līdz 100 Mbit/s, tiek izveidots nepieciešamo telefonlīniju skaita pieslēgums, īpaši tarifi starppilsētu un starptautiskajiem telefonsakariem.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem