wrapper

Ziņas

Mūsu uzņēmums piedāvā Jums tiks skaidrībā vai ir vērts uzstādīt signalizāciju gadījumā, ja esat neliela privātā objekta īpašnieks. Ir jāņem vērā, ka apsardzes sistēmas mēdz būt ar dažādām aizsardzības līmeņiem un objektiem ar zemu zaudējumu riska līmeni ir pieļaujami izmantot parastākas apsardzes sistēmas.

Apsardzes detektoru ar atmaskēšanas funkciju pielietošana

Dotie detektori ir paredzēti sagatavotā pārkāpēja noteikšanai; pārkāpēja, kurš ir spējīgs veikt sabotāžas darbības attiecībā pret apsardzes signalizācijas sistēmu. Vairākumu gadījumos, tādus detektorus ir vērts uzstādīt objektos, kur ir sagatavotā pārkāpēja ielaušanas uz objekta augsta varbūtība. Pie tādiem objektiem attiecas bankas, juvelierizstrādājumu veikali, muzeji, noliktavas, valūtas maiņas punkti, valsts iestādes, rūpniecības uzņēmumi, biroju ēkas, transporta infrastruktūras objekti, enerģētikas objekti un tml. Pirms viena vai cita aprīkojuma izstrādāšanas, jāveic kaut viena kopēja risku analīze un iespējama zaudējuma aptuvens aprēķins pārkāpēja nokļūšanas uz objekta gadījumā. Neskatoties uz to, ka tāda detektoru veida izmantošana dzīvojama nekustāma īpašuma objektos bieži vien nav mērķtiecīga to vērtības dēļ; dažreiz tam ir nozīme, piemēram, biznesa un Premium klases dzīvokļos, piepilsētas mājās. 

Vai esiet pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta noteiktā apsardzes sistēma? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzraksties SIA „Latvijas Tīkli” ekspertiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Par mums

tikli.lvUzņēmums Latvijas tīkli Latvijā darbojas no 2002.gada februāra. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar visiem iespējamajiem IT tehnoloģiju veidiem, bet šobrīd tas specializējas IT ārpakalpojumu un uzņēmuma tehnisko problēmu risināšanā.

Подробнее...