wrapper

Ziņas

Brīdī, kad uzņēmējs atver savu uzņēmumu, viņa birojā ir vismaz viens dators, printeris, telefons un fakss. Bet vissvarīgākais resurss jebkuram uzņēmumam - personāls, kas pieliekot savas pūles ceļ uzņēmuma labklājību. Ja tā, tad viss ir lieliski, a  ja nē? Raksturīgi, ka biroja darbinieki saņem stabilu algu, un bieži vien nav ieinteresēti biznesa pilnveidošanā. Uzņēmuma bankrotu netieši ietekmē tādi faktori kā, darba kavēšana,  sarakste skype un citos portālos, spēles, personīgo problēmu risināšana darba vietā. Darbinieki parasti paildzina pamatuzdevumu veikšanu tad, kad Jūs neko nesaprotat no tehnikas un mūsdienu datorprogrammām. Tā rezultātā, jums būs jāmaksā par padarīto darbu, un darbinieks saņems algu, nevis no uzņēmuma peļņas, bet no Jūsu kabatas.

Uzņēmums Latvijas Tīkli nepiedāvā atlaist vai nomainīt personālu un aprīkojumu. Mēs piedāvājam strukturētu darbu birojā. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat samazināt uzturēšanas izmaksas datoriem, optimizēt un regulēt darbu jūsu iekārtām un uzraudzīt darbiniekus, kā arī uzlabot drošību jūsu datoru sistēmas.

Pakalpojums ietver plašu IT infrastruktūras kompleksu:

  • Darbinieku datorus;
  • Servera un tīkla iekārtas;
  • Darba programmatūras.

Mūsu uzņēmuma speciālisti veic sekojošas darbības :

  • diagnostiku un datoru konfigurāciju:
  • programmatūras uzstādīšanu
  • testēšanu un jaunu programmu īstenošanu;
  • drošu datu uzglabāšanas nodrošināšanu;
  • datoru aizsardzību;
  • vadības un IT pārvaldību;
  • konsultācijas par IT jautājumiem.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem

Mēs piedāvājam pakalpojumu tieši Jums – Jūsu datora abonent apkalpošana ar mūsu profesionāļu komandu. Pāreja uz mūsu kompānijas apkalpošanu ļaus Jums izvairīties no daudzām problēmām. Jūs spēsiet samazināt visu kļūmju novēršanas izdevumus un termiņus. Līdz ar to datoru apkalpošanas efektivitāte un kvalitāte ievērojami palielināsies, jo mūsu kompānija jau vairāk par pieciem gadiem profesionāli nodarbojas ar informāciju tehnoloģijām, pastāvīgi uzlabojot savu zināšanu līmeni visos virzienos. Abonent apkalpošana ļaus Jums izvairīties no apkalpojoša Jūsu datorus darbinieka neesamību vajadzīgajā brīdī sakarā ar atvaļinājumu, pēkšņu saslimšanu vai atlaišanu. Ka arī Jums nebūs problēmu ar viņa nepietiekošu kompetenci un nebūs jātērē līdzekļi viņa kvalifikācijas paaugstināšanai sakarā ar IT pastāvīgu progresu.

Mēs esam vienmēr gatavi nodot Jūsu rīcībā vajadzīgas kvalifikācijas speciālistu, kurš spēj ātri un kvalitatīvi atrisināt Jūsu jebkuras sarežģītības uzdevumus, un priecāsimies jaunai sadarbībai!