wrapper

Ziņas

Darba laika uzskaites sistēmas darbības princips – katram darbiniekam ir personīga ID-karte (individuālais identifikators), bez kura nav iespējams ieiet vai iziet no ēkas. Bieži tieši tādēļ darba laika uzskaites sistēma tiek savienota kopā ar piekļuves kontroles sistēmu. Piekļuves kontroles sistēmas kontrolieris automātiski fiksē darbinieka atnākšanas un aiziešanas laiku, kad karte ir aktivēta uz ieeju/izeju.

Rezultātā – piekļuves kontroles sistēma fiksē laiku, kad darbinieks atnāca/aizgāja, kā arī darbinieku prombūšanu darba laikā, kas arī tiek prasīts no darba laika uzskaites sistēmas. Laiks, ko darbinieki pavada darbā, tiek fiksēts sistēmas datu bāzē. Programnodrošinājums, atkarībā no uzdevuma, ļauj automātiski izrēķināt darba algu, ierēķinot virsstundas un nakts stundas. Mūsdienu darba laika uzskaites sistēmas ļauj izveidot maiņu darbu grafikus, ievietot informāciju par slimības lapām un atvaļinājumiem, kas ir nepieciešama darba algas aprēķināšanai.

Ja Jūs interesē mūsu pieredze darba laika uzskaites sistēmu ierīkošanā – Zvaniet 67780806, 26414469!

Kas ir darba laika uzskaites sistēma, domājam, ilgi stāstīt nevajag. Plaši lietotais „Laiks ir nauda!” kā nevar labāk atspoguļo izplatīto pieeju darba algas aprēķināšanai: nostrādāji noteikto laiku – saņēmi attiecīgo algu. Kā izskatās automatizētā darba laika uzskaites sistēma vairākums var iztēloties: ID-kartes, kuras ir „jāpīkstina”, nākot uz vai no darba, plus dators pie stingra apsarga pie ieejas vai pie mīlīgas tantiņas kadru nodaļā. Lūk it kā arī visa automatizētā sistēma.
Nestrīdēsimies, ārēji gandrīz tā arī izskatās. Pamēģināsim tikt skaidrībā, kas ir iekšā? Kā viss strādā? Kāpēc, īsti, tas ir nepieciešams? Un vai ir nepieciešams ieguldīt naudu?

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 12 Decembris 2014